Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podziękował Białorusinowi Dmitrijowi za pomoc w pchaniu jednego z zakopanych autobusów. Mężczyzna wraz z dziennikarzem telewizji TVN pomogli ruszyć zakopanemu w śniegu pojazdowi, tym samym zdobywając przychylność i szacunek zmęczonych zimową ofensywą Polaków.

W trudnej sytuacji napisał na Twitterze Trzaskowski pomógł miejskiemu autobusowi ruszyć w trasę. Teraz sam będzie mógł przez 90 dni pokonywać kolejne trasy pojazdami @WTP_Warszawa. W podziękowaniu za spektakularną akcję sprzed kilku dni postanowiłem nagrodzić Pana Dmitrija 90-dniowym biletem obwieścił w mediach społecznościowych włodarz stolicy.

Nie wszystkim internautom spodobała się jednak nagroda, którą polityk obdarował pomocnego obcokrajowca. Zdaniem użytkowników Twittera, prezydent powinien okazać większą szczodrość, by zachęcić w przyszłości więcej osób do pomocy w momentach kryzysowych.

Mógł pchać skład Eskaemki to by dostał roczny szydził jeden z użytkowników Twittera.

Przecież to wstyd dodał ktoś inny.

Pana Dmitrija czeka teraz 90 dni pchania autobusów.

Takie ustawki Was ośmieszają. Kiedyś pchałem autobus typu Ikarus, bo inaczej nie dojechałbym do pracy. Wszyscy pasażerowie pchali, ale nie było tam kamer. Pozdrowienia od wyborcy „antyPiS”.

Kałboju – co z ludźmi, którzy siedzą bez ogrzewania ? Dostana darmowy abonament na przyszły rok grzewczy ?

Przeczytaj również: Tylko dla zaszczepionych. Obywatel oznaczony kodem kreskowym, czyli dziwne wieści z Izraela

Przeczytaj również: Sondaż: Coraz gorsze wyniki Dudy, Hołowni i Morawieckiego. Najwięcej zyskuje… Bosak

źródło: Tysol

(Visited 967 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj