Kidawa-Błońska

Gwizdy, krzyki, obelgi i Kidawa-Błońska. Wszystko podczas przemówienia prezydenta

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w setnej rocznicy uzyskania przez Polskę dostępu do Morza Bałtyckiego. Uroczystości odbyły się w Pucku, gdzie obecna była także Małgorzata Kidawa-Błońska.

Małgorzata Kidawa-Błońska podziękowała członkom Komitetu Obrony Demokracji, którzy gwizdami oraz okrzykami usiłowali zagłuszyć przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy z okazji odnowienia aktu zaślubin Polski z Bałtykiem. Obecność kandydatki Platformy Obywatelskiej nieopodal miejsca, w którym odbyła się demonstracja, została uwieczniona w relacji na oficjalnym profilu Komitetu Obrony Demokracji na Facebooku.

Do wydarzeń w Pucku odnieśli się użytkownicy Twittera:

— Dzień dobry Pani Marszałek Małgorzato Kidawo-Błońska. Zdjęcie poniżej, to zdjęcie z Pani FB z dzisiejszego Pani pobytu w Pucku.
W związku z tym mam pytanie. Czy ci ludzie ze zdjęcia, którzy trzymają tabliczki z napisami , to ci sami co zakłócili dzisiaj wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy w Pucku?? — zapytał internauta.

— W czasie przemówienia PAD w Pucku za plecami głowy państwa stanęła grupa ludzi z transparentami, protestujący krzyczeli i gwizdali, próbując zagłuszyć wystąpienie prezydenta. Z protestującymi witał się m. in. J. Karnowski, prezydent Sopotu. (1/2)

— Rządząca Puckiem, wspierana przez KO, burmistrz H. Pruchniewska pękała z dumy w towarzystwie MKB i elit Platformy. Całość była świetnie wyreżyserowana, tak by w mediach wspierających KO można było napisać, że „Kaszubi wygwizdali Dudę”. I tak kwitnie przemysł pogardy… (2/2) — oznajmił na Twitterze Artur Ceyrowski.

Przeczytaj również: Tarczyński ostro o gali oscarowej: „Takiego lewackiego dna dawno nie widziałem”

https://twitter.com/pikus_pol/status/1226892450523963392

źródło: Twitter

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these