Grzegorz Braun podczas kolejnego wystąpienia z mównicy sejmowej nie przebierał w słowach. Poseł jest zdania, że PiS tylko przeszkadza ludziom w pracy.

– Uniemożliwiliście ludziom normalną pracę, lockdowny, maskowanie, testowanie, szprycowanie! – mówił ostro Grzegorz Braun.

– Szczęść Boże ludziom pracy! Kto nie pracuje, niech też nie je. Wziąwszy ten projekt do ręki, on jest uzasadnieniem z tych obszerniejszych, na pierwszy rzut oka pomyślałem, że chodzi o to, że to chcecie ustawowo zastrzec, żeby ludzie nie pili w pracy zdalnej i grubo się nie pomyliłem. Tam wyliczacie policjantów, strażaków, bezpieczniaków – mówił poseł Konfederacji.

– Inna rzecz: czy w praktyce to się da wyegzekwować? Ale wymyśliliście narzędzie egzekwowania. Kiedy jednak wczytałem się głębiej w ten projekt, uświadomiłem sobie, że to jest pandemia+ 2.0 turbo – grzmiał Braun.

– Znaleźliśmy się w stanie głębokiej pandemii i parafrazując klasyka, zaczynamy się w tym stanie coraz lepiej urządzać. Stworzyliście rozmaite problemy – zauważył polityk.

– Uniemożliwiliście ludziom normalną pracę, lockdowny, kwarantanny, maskowanie, testowanie, szprycowanie. Sterroryzowaliście naród i przetresowaliście nieźle, i teraz oferujcie szeroki wachlarz rozmaitych udogodnień. Z pozoru to brzmi całkiem fajnie – przyznał prawicowy poseł.

Przeczytaj również:  Miażdżąca inflacja w Turcji. Padł kolejny rekord

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Trzaskowski ze zdjęciem z Parady Równości. Takich komentarzy z pewnością wolałby nie czytać [FOTO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Robert Winnicki nie ma złudzeń: „Członkostwo w Unii Europejskiej coraz mniej nam się opłaca” [WIDEO]

źródło: YouTube

(Visited 94 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj