propolski.pl: Grzegorz Braun

Grzegorz Braun: Nie ma już teorii spiskowych, jest czysta praktyka! [WIDEO]

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun, który zawsze mówi to, co myśli wypowiedział się na temat aktualnej sytuacji w Polsce i na świecie. Stwierdził, że wiele teorii spiskowych znajduje odbicie w rzeczywistości, w której żyjemy i już wkrótce przekonamy się, co to wszystko znaczy.

– Jak się komuś zdaje, że czas jest nieskończony i, że zawsze zdążymy, to się tylko zdaje. Zauważcie państwo: przeciwnik najwyraźniej się spieszy. Wróg, nieprzyjaciel spieszy się. Właśnie w ostatnich latach zaczął się spieszyć do tego stopnia, że aż wybudził rzeszę w całym świecie, ale w Polsce na pewno – mówił polityk Konfederacji Grzegorz Braun.

– To jest dla mnie jakimś pośrednim dowodem na to, że jesteście nad przeciętnie zainteresowani, nad przeciętnie wobec tego zorientowani. Co tam w trawie piszczy… i co jest grane?! I to jest zatem niepowodzenie nieprzyjaciela, że Was wybudził ze snu zimowego, że nie wszyscy rycerze są śpiący. Dlaczego zatem nieprzyjaciel się spieszy? Dlaczego ta globalnie zarządzana operacja, która pod różnymi pretekstami, różnymi szyldami ma przy wewnętrznych niespójnościach i konfliktach, które też w obozie nieprzyjaciela są – dodał poseł Konfederacji.

– Gangsterzy też walczą o prymat, o to, kto zarobi czy ukradnie wszystkie pieniądze tego świata, kto będzie panem życia i śmierci wszystkich ludzi, którzy jeszcze pozostaną na tej ziemi. Oni też się kłócą o to i w tym iskierka nadziei, że się kłócą – zaznaczył.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziewczynka spędziła urodziny na grobie ojca. Opublikowano wzruszające zdjęcie [FOTO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jakubiak na ostro: Może ktoś w końcu powie to Niemcom prosto w oczy

https://www.youtube.com/watch?v=BRopNjGb37M

źródło: YouTube

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these