Poseł Grzegorz Braun w mocnych słowach wyraził swoje zaniepokojenie faktem nadmiernej i nieprzemyślanej pomocy dla Ukraińców przybywających do Polski.

Konfederacja w swoich wypowiedziach przypomina, że z każdym wydatkiem powinno wiązać się pokrycie tego w dochodach, ale nie kosztem obywateli, którym podwyższa się podatki i zniechęca do pracy.

– Szczęść Boże wszystkim potrzebującym pracodawcom, pracobiorcom! Niech szukają i niech znajdują rozwiązania swoich problemów życiowych, bytowych. Nie twórzcie takiej protezy. Oczywiście główne pytanie już tutaj padło. Wypada je powtórzyć. Ile to będzie kosztowało? Jaka będzie procedura konkursowa? Ale kardynalne brzmi: po co? – powiedział poseł Konfederacji Grzegorz Braun uważając, że Polska powinna wydatkować pieniądze w sposób przemyślany i efektywny.

Tymczasem obserwujemy, że z miesiąca na miesiąc pogłębia się rozdawnictwo i kolejne wydatki, które skutkują wzrostem cen i utratą wartości naszej waluty.

– Tu się rozpalił, w tym zmorzeniu, które się wszystkim udzieliło, i lewicy z lewej, i lewicy prawej, rozpalił się pan poseł – minister, i powiedział kilkakrotnie, że poczuwa się do obowiązku wobec obywateli innego państwa. Proszę spojrzeć do protokołu. Powinno nam zależeć na tym, aby dbać o Rzeczpospolitą. Jest połowa maja i wkrótce będzie 3,5 miliona przybyszów/uchodźców, którzy, z różnych przyczyn, opuścili miejsca swojego dotychczasowego zamieszkania i mieliśmy dane za marzec, że udział procentowy tych, którzy garną się do pracy, wynosił 1 procent – dodał polityk Konfederacji.

Przeczytaj również:  Janusz Korwin-Mikke złamał przepisy? Teraz się tłumaczy [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukraiński żołnierz ujawnia prawdę! Dowódcy rozkradają pomoc z Zachodu?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ks. Marek Bąk o Ukrainie i Putinie, który zakończył pandemię: „My się prawdy z mediów nie dowiemy” [WIDEO]

źródło: YouTube

(Visited 257 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj