Poseł Konfederacji Grzegorz Braun dał krótki, sugestywny wykład policjantom, którzy po rzeszowskim proteście rodziców i nauczycieli przeciwko zamykaniu szkół, postanowili spisywać obywateli. Polityk, jak to ma w zwyczaju w zdecydowanym tonie, powiedział, co o tym wszystkim myśli.

Grzegorz Braun słynący ze swojej nieprzejednanej postawy i ciętych ripost nie mógł pozwolić na taki bałagan w mieście, w którym będzie się starał o prezydenturę. W mocnych słowach zwrócił się do funkcjonariuszy policji i zaczął ich pouczać odnośnie przepisów, które okazały się dla nich nie lada wyzwaniem.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski odczytał myśli Putina: „Mocny gracz. Nie jest łatwy dla mnie”

— Pan nie jest pewien, na jakie prawo się powołuje, pan się nie uczy przepisów na pamięć. Pan policjant powiedział, że nie wie, na podstawie jakiego prawa działa i mówi, że nie uczy się tego prawa na podstawie, którego powinien działać. Zapraszam do mojego biura poselskiego — zaczął prawicowy polityk, zwracając się do zgromadzonych mieszkańców miasta.

— Polska będzie trwała, a przestępcy, którzy wydają wam przestępcze rozkazy, mam nadzieję, trafią przed sądy, do kryminału. Nie wysługujcie się byle komu. Bądźcie Polakami, a nie eurokołchoźnikami. Bądźcie polską policją, a nie policją gettową — pouczał policjantów Grzegorz Braun.

Grzegorz Braun do policjantów: Nie wysługujcie się byle komu! Bądźcie Polakami, a nie eurokołchoźnikami!

Grzegorz Braun do policjantów: Polska będzie trwała, a przestępcy, którzy wydają wam przestępcze rozkazy, mam nadzieję trafią przed sądy, do kryminału. Nie wysługujcie się byle komu. Bądźcie Polakami, a nie eurokołchoźnikami. Bądźcie polską policją, a nie policją gettową. Nasz poseł dał krótki, sugestywny wykład policji, która natychmiast po rzeszowskim proteście rodziców i nauczycieli przeciwko zamykaniu szkół, ruszyła spisywać niepokornych obywateli, nie znając nawet przepisów. #PrezydentBraun #Braun2021 #Rzeszów

Opublikowany przez Konfederacja Niedziela, 7 marca 2021

źródło: facebook.com

(Visited 3 372 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Zaskakujący sondaż. Konfederacja staje się trzecią siłą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj