propolski.pl: Gronkiewicz-Waltz zaapelowała do Trzaskowskiego: „Rafale, bez partii i jej struktur…”

Gronkiewicz-Waltz zaapelowała do Trzaskowskiego: „Rafale, bez partii i jej struktur…”

Była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz skomentowała ostatnie wydarzenia w Platformie Obywatelskiej. Ma radę dla Rafała Trzaskowskiego, który „może trochę przecenił własne siły, starając się sprostać Tuskowi”.

Hanna Gronkiewicz-Waltz podczas rozmowy na antenie „Onet Rano” została zapytana o powrót Donalda Tuska do krajowej polityki. W jej ocenie Tusk sprawdził się, pełniąc wysokie stanowiska w Brukseli, i teraz ma szansę, wykorzystując swoje doświadczenie, odbudować PO.

— Dlatego myślę, że rozmowa z innymi partiami opozycyjnymi będzie prowadzona w wyjątkowy sposób. Donald Tusk zawsze ratował wybory. Nie chcę powiedzieć, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale nie ulega wątpliwości, że są osoby, które mają temperament i możliwość działania. Trzeba przeć pod przewodnictwem Tuska do wygrania wyborów — dodała była prezydent Warszawy.

Zobacz również: Tusk zaatakował dziennikarzy TVP. Takiej riposty się nie spodziewał [WIDEO]

Ponadto oświadczyła, co myśli o dalszym losie prezydenta Warszawy i wiceszefa PO Rafała Trzaskowskiego, mówiąc, że „może trochę przecenił własne siły, starając się sprostać Tuskowi”.

— Parę ambitnych osób chciało zająć miejsce Tuska i im się to nie udało. Wygrywamy też dzięki partii. Nie da się dziś samoistnie wygrać wyborów. Rafale, bez partii i jej struktur nie wygrywa się wyborów. Nie ma singli w polityce — zaapelowała była prezydent Warszawy.

Zobacz również: Szymon Hołownia: Donald Tusk ma do mnie telefon

Źródło: tysol.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these