Była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz stanęła w obronie Rafała Trzaskowskiego, którego uwieczniono na nagraniu w jednym z warszawskich klubów. Polityk kłócił się o lepszą muzykę powołując się na swoje stanowisko.

Gronkiewicz-Waltz wspomniała czasy swojej młodości i skomentowała zaistniałą sytuację: — Normalne zachowanie, czyli po prostu luz.

— To jest moje miasto, weźcie to troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę, trochę funku, na chwilę, bo tu wszyscy chcą wam zrobić krzywdę — mówił na nagraniu Trzaskowski, który wdał się w dyskusję z DJ-em.

Prezydent stolicy nalegał, by zmienić muzykę i włączyć utwór zespołu Jamiroquai.

Apele Trzaskowskiego nie spotkały się ze zgodą, wobec tego wyjął maseczkę i postanowił o nich opowiedzieć. W obronie włodarza stolicy stanęła Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Zobacz również: Krzysztof Bosak na fermie norek. Mocna odpowiedź na propagandę Onetu

— Jeśli ktoś ma tylko problemy, jak normalne zachowanie na dyskotece, czyli po prostu luz, to powiem wam jako mająca 7 krzyżyk, to żałujcie że jesteście takiego starego ducha — skomentowała w mediach społecznościowych. Dodała przy tym: „moje pokolenie jednak dobrze się bawiło mimo komuny — napisała polityk.

Przeczytaj również:  Morawiecki zapowiedział właśnie „mechanizm dodatkowej premii w zamian za oszczędność”

Sam zainteresowany nie odniósł się do sprawy. Opublikował jedynie fragment filmu „To właśnie miłość” z Hugh Grantem.

źródło: tvp.info

(Visited 387 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj