propolski.pl: Gasiuk-Pihowicz oburzona wyrokiem TK: "Cios w samo serce polskiej demokracji!"

Gasiuk-Pihowicz zakażona koronawirusem. Wcześniej wzięła udział w manifestacji i stała tuż obok niego

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Kamila Gasiuk-Pihowicz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że otrzymała pozytywny test na obecność koronawirusa.

Gasiuk-Pihowicz wieść o zakażeniu koronawirusem przekazała we wtorek. Wcześniej polityk uczestniczyła w manifestacji „Ani jednej więcej”, na której obecny był przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

Stało się. Właśnie odebrałam pozytywny wynik testu na covid. Mam nadzieję, że dzięki szczepieniom przejdę chorobę łagodnie. Dbajcie o siebie! — napisała Gasiuk-Pihowicz, podkreślając iż dzięki szczepionce przebieg choroby może być łagodniejszy.

Politycy złożyli posłance Koalicji Obywatelskiej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. W mediach społecznościowych błyskawicznie pojawiło się również zdjęcie polityk w towarzystwie lidera PO Donalda Tuska — również obecnego na manifestacji środowisk pro aborcyjnych.

Przeczytaj również: W rejonie Kuźnicy przybywa migrantów. Nagranie z helikoptera budzi niepokój [WIDEO]

Przeczytaj również: Rafał Trzaskowski o Marszu Niepodległości: „Pełna odpowiedzialność na barkach rządu”

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these