— Ciekawe, kto będzie miał odwagę powiedzieć prawdę, skąd wziął się koronawirus — napisał w serwisie społecznościowym dziennikarz Witold Gadowski.

Gadowski na swoim profilu na Twitterze udostępnił artykuł z amerykańskiego serwisu hotair.com, gdzie stwierdzono, że koronawirus powstał w chińskim laboratorium w Wuhan. Hotair.com doniosło o publikacji przez Washington Post artykułu Davida Ignatiusa zatytułowanego „Skąd wziął się COVID-19? Historia jego pochodzenia jest niepewna.”

David Ignatius, powołując się na analizy najróżniejszych materiałów stwierdził, że przypadkowe uwolnienie śmiertelnego wirusa z laboratorium wydaje się coraz bardziej prawdopodobne:

— Kilkaset metrów od rynku owoców morza znajduje się Wuhański oddział Chińskiego Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom. Naukowcy z tego obiektu i pobliskiego Wuhańskiego Instytutu Wirusologii zamieścili artykuły na temat badań nad koronawirusami, których nosicielami są nietoperze z okolic Chin w celu zapobiegania możliwym chorobom. Czy jedna z tych próbek wyciekła, czy też były to niebezpieczne odpady składowane w miejscu, gdzie mogły się rozprzestrzenić? — zadaje pytanie Ignatius.

Do treści artykułu odniósł się Gadowski:

Ciekawe kto – z naukowców – wreszcie będzie miał odwagę powiedzieć prawdę o tym skąd wziął się SARS COV2. W amerykańskich mediach jest już coraz głośniej.

Przeczytaj również:  Nie żyje były chiński przywódca Jiang Zemin. Miał 96 lat

— To wręcz pewne, ze wirus powstał w chińskim laboratorium, po to, żeby zabijać ludzi, jak każda broń. Dyskusyjne jest jedynie czy wydostał się przypadkiem, czy to było celowe działanie. Jeśli przypadkiem, to kolejne pytanie – czy to była jego ostateczna zamierzona forma? — pyta w odpowiedzi na wpis dziennikarza jeden z internautów.

Przeczytaj również: Minister Łukasz Szumowski zajął oficjalne stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocy. „Rekomendacja jest jednoznaczna”

https://www.youtube.com/watch?v=A1CbyqhDA3o

źródło: Twitter

(Visited 465 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj