Działacz opozycji PRL, Władysław Frasyniuk skrytykował Grzegorza Schetynę i całą kampanię Koalicji Obywatelskiej. Porównał lidera PO do Jarosława Kaczyńskiego i stwierdził, że oboje są do siebie podobni.

Grzegorz Schetyna nie ma ostatnio szczęścia. Posypała się na niego fala negatywnych komentarzy, przez co jego pozycja lidera partii, uległa osłabieniu. Frasyniuk był gościem TOK FM i powiedział, co myśli na temat kampanii KO. Zdaniem byłego działacza pozostawiała ona wiele do życzenia i była po prostu nieudana.

— Szlag mnie trafiał, jak na to patrzyłem — powiedział Władysław Frasyniuk.

Rozmówca TOK FM ocenił Grzegorza Schetynę jako idealnego lidera PO, ale dla innych partii, a nie dla samej Platformy Obywatelskiej.

— Jest tak podobny do Kaczyńskiego, że aż trudno znaleźć różnicę. Nawet sposób zarządzania partią jest ten sam — zauważył.

Zdaniem polityka to jednak Kaczyński ma przewagę, ponieważ „snuje opowieść o Polsce swoich marzeń i przyciąga media”. Kontynuował, że Prawo i Sprawiedliwość w efekcie wypadło o wiele lepiej od opozycji, a wszystkiemu winien jest Schetyna, którego działania były nieskuteczne.

— Schetyna tylko na niby skrył się za Małgorzatą Kidawą-Błońską — dodał były przewodniczący Unii Wolności i Partii Demokratycznej. W jego ocenie lider PO potraktował Kidawę-Błońską instrumentalnie.

— Nie znam żadnego porywającego zdania pani Kidawy-Błońskiej — podsumował Frasyniuk.

źródło: wiadomosci.wp.pl, nczas.com

(Visited 56 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Sondaż: Kto powinien być liderem opozycji? Najpopularniejsza odpowiedź śmieszy i zaskakuje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here