Władysław Frasyniuk wystąpił podczas manifestacji, która odbyła się w niedzielę na wrocławskim rynku i nie szczędził publiczności mocnego przemówienia pełnego wulgaryzmów.

Wystąpienie Frasyniuka spodobało się słuchaczom, ponieważ tłum zaczął wiwatować i krzyczeć hasła „jeb…ć PiS” i „wypierd…ć”.

Osoby, które protestowały na wrocławskim rynku, sprzeciwiały się wyjściu Polski z Unii Europejskiej. W mediach społecznościowych pojawił się fragment nagrania, na którym nie zabrakło wulgaryzmów i wielu gorzkich słów.

— Jeśli mamy dziś powiedzieć coś polskim obywatelom, to mówimy głoś: nie bądź obojętny i się ku…a nie bój — apelował Frasyniuk.

— Likwidują konstytucję, zabijają państwo prawa, zabierają nam demokrację. Teraz otwartości europejskie też pragną usunąć. Po co żeśmy przyszli tutaj na rynek wrocławski? Po to, żeby ubolewać? — pytał rozgorączkowany.

— Nie! — odpowiedział mu tłum.

— Po to, żeby powiedzieć tym, co łamią konstytucję: wypier…ć! — wołał Frasyniuk, a tłum powtarzał przekleństwo za nim.

— Tym, którzy mają krew na rekach, którzy torturują biednych, słabych ludzi: wypiera…ć. I tym, którzy chcą nas wypisać z Unii Europejskiej, mówimy: wypier…ć — mówił, a słuchacze mu wtórowali.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Zobacz również: Co nas dalej czeka? Minister Niedzielski przedstawił prognozę na koniec października

Zobacz również: Hit Internetu! „Oda do radości” w wykonaniu opozycji w Rzeszowie. Coś poszło nie tak…[WIDEO]

źródło: wpolityce.pl

(Visited 683 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj