propolski.pl: Oda do radości w wykonaniu opozycji

Hit Internetu! „Oda do radości” w wykonaniu opozycji w Rzeszowie. Coś poszło nie tak…[WIDEO]

W sobotę w wielu miastach Polski odbyły się demonstracje przeciwników polexitu. Główną z nich była ta na Placu Zamkowym w Warszawie, której przewodniczył Donald Tusk.

Natomiast na wiecu w Gdańsku pojawił się były prezydent Lech Wałęsa, który nie szczędził ataków wymierzonych w partię rządzącą. Wszystko przez czwartkowy wyrok Trybunału Konstytucyjnego, którzy orzekł o niezgodności z konstytucją niektórych przepisów Traktatu o Unii Europejskiej.

Również w Rzeszowie miała miejsce manifestacja w obronie naszego kraju przed polexitem. Do sieci trafiło nagranie z wyjątkowo kuriozalnym wykonaniem „hymnu” UE — „Oda do radości”, którą wyśmiali internauci.

— Musimy obronić obecność Polski w Unii Europejskiej! Spotkajmy się na Rynku, by wspólnie wyrazić nasz sprzeciw wobec próby wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. Bądźmy tam razem! — skandowali uczestnicy spotkania.

— Swoją obecnością zdecydujesz, czy chcesz życiu w swoim kraju o kulturze Zachodu, czy Wschodu — krzyczał jeszcze przed niedzielą lider PO na Podkarpaciu Zdzisław Gawlik.

W sieci wielkie rozbawienie wywołało nagranie z jednej manifestacji, a w zasadzie jej „artystyczna” część, czyli mało udane wykonanie „hymnu” UE — „Oda do radości”.

Zgromadzeni na rzeszowskim rynku nie popisali się…nie pamiętali słów hymnu, a gdy już zaczęli śpiewać, nie wyszło im to najlepiej…

Tymczasem internauci po zobaczeniu nagrania nie mogli ukryć rozbawienia.

Lech Wałęsa na wiecu w Gdańsku: Nigdy żaden wróg nie podzielił tak narodu jak ta władza [WIDEO]

Zobacz również: Marta Lempart broni wartości europejskich pod siedzibą PiS: ,,Nie znacie dnia, ani godziny!”

źródło: niezalezna.pl, Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these