Ostatnie tygodnie w Polsce obfitowały w mnóstwo emocji i nieporozumień. W związku z wyrokiem TK w sprawie aborcji praktycznie każdego dnia mamy do czynienia z awanturami i demonstracjami ze strony wściekłych feministek i zwolenniczek aborcji.

Agresja i wulgarność w ramach Strajku Kobiet nie budzi już jednak takiego zdziwienia. Powoli przyzwyczajamy się do poziomu, jaki reprezentują sobą środowiska lewicowe.

W internecie ukazało się nagranie, na którym jedna z feministek zaatakowała słownie funkcjonariusza policji. Dziewczyna zarzuciła mu, że nie robi nic pożytecznego oprócz prześladowania kobiet. Jego odpowiedź szybko zrobiła furorę w sieci.

Zobacz również: Scheuring-Wielgus: „Szlag mnie trafia jak myślę o Kaczyńskim. Ten koleś mnie na maksa wku…ia”

— Tylko pałujecie kobiety i gazujecie. Ty potrafisz tylko służyć i wykonywać rozkazy psie! — zawołała uczestniczka Strajku Kobiet.

— Służę Rzeczpospolitej Polskiej — odpowiedział ze spokojem policjant, wzbudzając tymi słowami wielki podziw i uznanie wśród internautów.

źródło: twitter.com

(Visited 28 556 times, 6 visits today)
Przeczytaj również:  Siostrzeniec Morawieckiego nowym męczennikiem opozycji? "Policjanci kopali mnie, gdy leżałem" [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here