Coraz więcej kobiet, również w Polsce, czuje się dyskryminowana z powodu rzekomej dominacji mężczyzn. Rozwijające się ideologie feministyczne sprawiają, że kobiety, które żyją według nich, postrzegane są bardziej jako nieszczęśliwe niż te silne i wyzwolone.

Nie jedna feministka, próbując walczyć z rzeczywistością, przyciągnęła sobie więcej problemów aniżeli szczęścia. W Internecie pojawił się fragment nagrania, na którym widzimy jak dziennikarz kanału pyta.pl podchodzi do jednej z wyzwolonych” pań i pyta o hasło widoczne na transparencie.

— Czy to „pyta”? — zapytała ze śmiechem młoda dziewczyna o kolorowych włosach.

— Ale fajnie! — wykrzyknęła po chwili.

— Chodzi o to, żeby zdekryminalizować pracę seksualną, ponieważ to jest praca. No co powiesz głupiego? — pytała rozbawiona.

— Ja się zgadzam z tym akurat, w Holandii tak zrobiono — przyznał dziennikarz kanału pyta.pl.

— Nie, tam jest legalizacja — zaprzeczyła dziewczyna.

Dalsza część rozmowy przebiegła w zaskakującym kierunku i pokazała, co tak naprawdę marzy się kobietom żyjącym wedle nurtu feministycznego.

— Dzisiaj pierwsza ofiara koronawirusa w Warszawie. Kobieta. Wirus dyskryminuje kobiety? — zauważył prowadzący rozmowę. To, co po chwili usłyszał, zupełnie zbiło go z tropu.

Przeczytaj również:  Klęska Tuska w sondażu. Polacy powiedzieli, co o nim myślą

— Tak, owszem. Powinien wybić wszystkich mężczyzn moim zdaniem ogólnie, ponieważ oni się nie nadają do niczego oprócz płacenia za usługi seksualne — powiedziała z przekonaniem bohaterka wywiadu.

— W takim razie skąd by się brali nowi ludzie? — dopytywał dziennikarz.

— Nie potrzeba nam nowych ludzi — szybko wyjaśniła dziewczyna.

— Więcej jest tego wirusa w krajach socjalistycznych — mówił prowadzący, wymieniając przy tym Koreę czy Chiny.

— Nie mam pojęcia, gdzie jest więcej. Ja się zajmuję dawaniem d*** tylko tutaj — wypaliła w odpowiedzi młoda feministka.

źródło: youtube.com

(Visited 757 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj