Ewa Minge otrzymała zaproszenie do popularnego programu śniadaniowego emitowanego na antenie TVP1. Projektantka padła tym samym ofiarą hejtu sympatyków środowisk opozycyjnych. Minge odniosła się do ataków, publikując w serwisie Instagram wyczerpujący wpis.

Będzie ostro i niemodnie — zapowiedziała Ewa Minge. — Modnie jest bowiem protestować, bojkotować, wieszać się na pomnikach lub kłaść na chodnikach. (…) Pamiętam świetnie czasy komuny, pamiętam tamte gwiazdy w prawdziwym reżimie tak hołubione, pamiętam wspieranie ich prywatnych biznesów przez ministerstwo kultury — napisała.

Projektantka mody wystąpiła w „Pytaniu na śniadanie” i rozmawiała z prowadzącymi Marzeną Rogalską i Tomaszem Wolnym o pomysłach na wykorzystanie starych ubrań. Kobieta podjęła również temat ochrony środowiska, apelując do widzów, by ci nie pozbywali się znoszonej odzieży. Pojawienie się Minge w TVP wywołało lawinę hejtu wymierzonego w jej osobę.

„Królowa kiczu” (jak sama siebie określa) postanowiła opublikować w mediach społecznościowych wyczerpującą odpowiedź dla hejterów:

— Będzie ostro i niemodnie. Modnie jest bowiem protestować, bojkotować, wieszać się na pomnikach lub kłaść na chodnikach. Zostałam zaproszona do „Pytania na śniadanie” z bardzo fajnym tematem, jak ze starego zrobić szybko nowe, bo ekologia i nie wyrzucamy ciuchów, bo planeta cierpi z powodu nadprodukcji itp. Ba, zwyczajnie nie każdego stać na nowe, a bardzo się chce… — czytamy w poście.

Przeczytaj również:  Znana aktorka wyznała, że uciekła z restauracji bez płacenia

— I ? I dostaje wiadomości „pani Ewo, pani poszła do TVP ??!!!” Nie było, to jedno pytanie i nie pierwszy raz. Z tym programem jestem od początku, zdarzało mi się w pierwszych jego odcinkach 18 lat temu układać scenografie, jako gość-ekspert, który bywał na antenie od rana. Jak piszę nieustająco, daleka jestem od polityki, jeszcze dalsza od podziałów jakichkolwiek, nie mam nic wspólnego z polityką i uwielbiam duet Marzeny Rogalskiej i Tomasza Wolnego. Lata temu ta telewizja towarzyszyła mi w moich pierwszych krokach na światowych wybiegach, niczego osobiście złego mi nie zrobili, a programy oglądam wybiórczo, jak w każdej innej — mówiła.

— Dostawałam podczas pandemii groźby karalne za to, że w TVP Info mówiłam o szyciu maseczek, społecznym szyciu za darmo! Groźby od ludzi, którzy podobno brzydzą się nietolerancją i przemocą. Pamietam świetnie czasy komuny, pamiętam tamte gwiazdy w prawdziwym reżimie tak hołubione, pamiętam wspieranie ich prywatnych biznesów przez ministerstwo kultury w późniejszym czasie, kiedy ja nie mogłam doprosić się o audiencje… bo ja byłam nikim — przypomniała.

Przeczytaj również: Atak na posła Jana Kanthaka. Ziemkiewicz nie wytrzymał: „Popier***ą cio*ą i naturalnym wrogiem cywilizacji”

Przeczytaj również:  Lubartów: Radny PiS się doigrał. Palił marihuanę w urzędzie
View this post on Instagram

Będzie ostro i niemodnie . Modnie jest bowiem protestować, bojkotować, wieszać się na pomnikach lub kłaść na chodnikach . Zostałam zaproszona do @pytanienasniadanie z bardzo fajnym tematem , jak ze starego zrobić szybko nowe , bo ekologia i nie wyrzucamy ciuchów , bo planeta cierpi z powodu nadprodukcji itp. Ba, zwyczajnie niekażdego stać na nowe a bardzo się chce… Temat kompletnie dla mnie niewygodny , bo jako projektantka żyje min z tego, ze ludzie kupują moje ciuchy…nowe. Ale jako osoba społecznie odpowiedzialna uznałam temat za świetny pretekst do zabawy . I bawiliśmy się na antenie doskonale! Podobno zainspirowałam sporo osób do tej zabawy w domach . I ? I dostaje wiadomości „pani Ewo , pani poszła do TVP ??!!!” Nie było, to jedno pytanie i nie pierwszy raz . Z tym programem jestem od początku , zdarzało mi się w pierwszych jego odcinkach 18 lat temu układać scenografie jako gość -ekspert , który bywał na antenie od rana. Jak pisze nieustająco, daleka jestem od polityki , jeszcze dalsza od podziałów jakichkolwiek , nie mam nic wspólnego z polityka i uwielbiam duet @marzena_rogalska @tomaszwolny . Lata temu ta telewizja towarzyszyła mi w moich pierwszych krokach na światowych wybiegach , niczego osobiście złego mi nie zrobili a programy oglądam wybiórczo jak w każdej innej. Dostawałam podczas pandemii groźby karalne za to , ze w @tvp.info mówiłam o szyciu maseczek , społecznym szyciu za darmo ! Groźby od ludzi , którzy podobno brzydzą się nietolerancją i przemocą . Pamietam świetnie czasy komuny , pamietam tamte gwiazdy w prawdziwym reżimie tak hołubione , pamietam wspieranie ,ich prywatnych biznesow przez ministerstwo kultury w późniejszym czasie , kiedy ja nie mogłam doprosić się o audiencje…bo ja byłam nikim , nie byłam gwiazdą ze stolicy a raczej dziewczynką z zapałkami z dalekiej prowincji , która zamiast polec na mrozie za własne ciężko zarobione pieniądze, bez żadnych dotacji , pojechała na własny koszt zdobywać świat . Niczego nikomu nie zawdzięczam a ze bliżej mi do Kopciuszka jak księżniczki , to łatwiej mi zrozumieć mechanizm „wielkiego świata” , bo ten obok widzi więcej . Dalej nikt mnie nie wspiera , nauczyłam się nie pukać .

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

źródło: Tysol

(Visited 8 695 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj