propolski.pl: Szczęsny doznał kontuzji

Ekspert nie ma litości: „Szczęsny to najbardziej przereklamowany bramkarz na świecie”

Występ polskiej drużyny na Euro 2020 z pewnością nie należał do udanych. Maciej Terlecki w rozmowie ze Sportowymi Faktami nie szczędził słów ostrej krytyki o bramkarzu polskiej reprezentacji. Jego zdaniem Wojciech Szczęsny „to najbardziej przereklamowany bramkarz na świecie”.

Wojciech Szczęsny nie cieszy się ostatnio dobrą passą. Juventus Turyn stracił mistrzostwo Włoch na rzecz Interu Mediolan, a w samej kadrze też nie najlepiej mu szło. Podczas pierwszego przegranego meczu ze Słowacją (1:2) zaliczył samobójcze trafienie — a sama piłka pechowo odbiła się od słupka.

Zobacz również: Szef NASA: „Nie jesteśmy sami w kosmosie” [WIDEO]

Eksperci i kibice nie stronią od krytycznych komentarzy pod adresem bramkarza — szczególnie w mediach społecznościowych.

— Moje zdanie od 10 lat jest takie, że Wojtek nie daje rady. To chyba najbardziej przereklamowany bramkarz na świecie — skwitował rozmówca Sportowych Faktów.

— Zawsze stawiałbym na Łukasza Fabiańskiego. Podoba mi się jego charakter i umiejętności. Akurat teraz był kontuzjowany, ale wiele razy udowadniał, że sobie radzi. Moim zdaniem Maciej Szczęsny był lepszym bramkarzem niż Wojtek. Po prostu trafił na gorsze czasy — kontynuował Terlecki — polski piłkarz, mistrz Europy w 1993 w kategorii U-16.

Zobacz również: Fantastyczna przemiana kibica! Nagranie hitem internetu [WIDEO]

Ekspert uderzył również w trenera Paulo Sousę: — To tak wygląda, że on popatrzył, że Szczęsny w Juventusie, a Fabiański w West Hamie. No to stawiamy na Wojtka, bo Juventus jest wyżej. Jurek Brzęczek nie popełnił tego błędu i dlatego został zniszczony przez media — stwierdził.

źródło: wmeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these