propolski.pl: Fantastyczna przemiana kibica

Fantastyczna przemiana kibica! Nagranie hitem internetu [WIDEO]

Reakcja jednego z kibiców podczas meczu Szwajcaria — Francja stała się prawdziwym hitem sieci. Droga Szwajcarii do 1/8 finału Mistrzostw Europy to prawdziwa droga przez piekło. Szwajcarom w wyniku 1:3 udało się wyrównać, a następnie zwyciężyć Francję w rzutach karnych.

To były rzeczywiście ogromne emocje. Wynikiem 3:3 zakończył się regulaminowy czas meczu między Francją a Szwajcarią. Drużynę Szwajcarii na prowadzenie wyprowadził Haris Steferović, a Francuzi zadali trzy ciosy prowadząc 3:1.

W 81. minucie gola kontaktowego ponownie bramkę zdobył Steferović, a w 90 minucie starcia gola na wagę remisu strzelił Mario Gavranović.

O losie całego spotkania zadecydowały rzuty karne, które Szwajcaria wygrała 5:4. Szansy na karnego nie wykorzystał Kylian Mbappe, co w rezultacie doprowadziło do tego, że mistrzowie świata musieli pożegnać się z turniejem na etapie 1/8 finału.

Wtedy kamery uwieczniły reakcję jednego ze Szwajcarskich kibiców na wyrównującego gola dla Szwajcarów. Jeden z fanów siedział ubrany w koszulkę i kapelusz, a po strzale wybuchnął wielką radością. To pokazuje, jak ogromne emocje potrafi wzbudzić nie tylko piłka nożna, ale każdy sport.

źródło: wmeritum.pl