Piosenkarka Edyta Górniak była gościem Marcina Roli na antenie wRealu24. Jak się okazało, celebrytka jest zwolenniczką wielu ciekawych teorii. Podejrzewa, że epidemia koronawirusa została zaplanowana przez „globalistów”. Wypowiedziała się również na temat szczepionek, których zdecydowanie nie popiera.

— Nie zgodzę się na szczepienia i mój syn nie zgodzi się na szczepienia. Jeśli będą chcieli nas za to rozstrzelać, to nas rozstrzelają — powiedziała Edyta Górniak.

— Lepiej jest mieć masę ludzi, która wykona polecenia, takimi ludźmi łatwiej jest, nie chcę powiedzieć, sterować, ale dyktować im warunki życia. Niewiele osób się zastanawia, czy maseczka nas uchroni przed zarazkami, czy zabierze nam resztki zdrowia — dodała artystka.

Zdaniem wokalistki na koronawirusa wcale nie zmarło tak wiele osób. Powiedziała, że więcej ludzi umiera na zawał serca lub z powodu chorej trzustki. W jej ocenie wszystko to dzieje się po to, by zastraszyć całe społeczeństwa, a potem zrealizować ukryte cele.

— Natomiast jest jakiś cel, żeby ludzi zastraszyć. Myślę, że chodzi o to, żeby zrobić szczepienia, przymusowe — mówił gość programu.

Przeczytaj również:  W Sejmie nastała ciemność. Na znak solidarności z Ukrainą [WIDEO]

Górniak podkreśliła, że za nic nie pozwoli się zaszczepić i woli nawet śmierć od zaaplikowania w jej ciało nieznanej substancji.

— Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić. Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam, jak tutaj jestem, że wolę odejść z tego świata niż dać komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam i nie posiadam wiedzy, żeby pójść do laboratorium i analitycznie sprawdzić, co zostaje wprowadzone do mojej krwi. Ponieważ nie posiadam takiej wiedzy i nie mam możliwości weryfikacji, nikt z nas takiej możliwości nie będzie miał, to ja nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić i sama się nie zaszczepię. I jeśli to będzie oznaczało zagładę dla nas, to trudno — powiedziała Edyta Górniak.

Rozmówczyni Marcina Roli opowiedziała również o zdrowym stylu życia, który prowadzi. Jak się okazało, artystka jest przeciwniczką jakiejkolwiek chemii. Unika więc tabletek i antybiotyków.

— Robię to i mam bardzo dużą wiedzę w tym zakresie, może wydam książkę, bo to jest tak dużo ciekawych sposobów i wątków, jak można dbać o organizm, o skórę, o odporność, nauczyłam się tego w Azji i w Indonezji. To są najbardziej naturalne sposoby. Więc ja żyję zgodnie z naturą i ziemią. Wszystko, co ziemia urodziła, to co Pan Bóg nam podarował, to jest naturalne i zdrowe, natomiast to, czego ziemia nie urodziła, nie jest naturalne — zapewniła.

Przeczytaj również:  Sikorski: „Są rzeczy gorsze niż współdzielenie niektórych aspektów suwerenności” [WIDEO]

 

 

źródło: natemat.pl

(Visited 254 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj