Kandydatka KO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska pomimo licznych wpadek zapewniła, że nie zamierza się wycofywać. Polityk była gościem Bogdana Rymanowskiego w programie „Wydarzenia i Opinie” w Polsat News.

— Mam moc, by kandydować w nowych wyborach — podkreśliła Małgorzata Kidawa-Błońska. Wicemarszałek Sejmu dodała, że jest wspierana przez swoich kolegów i koleżanki z PO, którzy ciągle wierzą w jej wygraną. Pomimo spadku notowań w ostatnich sondażach Kidawa-Błońska pozostaje zmotywowana i pozytywnie nastawiona wobec przyszłości.

— Nie tylko czuję wsparcie moich kolegów z Platformy Obywatelskiej, ale całej Koalicji Obywatelskiej, czyli Zielonych, Inicjatywy Barbary Nowackiej, Nowoczesnej, ale co najważniejsze, czuję wsparcie tych Polaków, z którymi rozmawiam — mówiła, goszcząc w Polsat News.

Kandydatki KO na prezydenta nie przestraszyły nawet spekulacje „wymiany” kandydata tego ugrupowania. Kidawa-Błońska skomentowała swoje niskie wyniki sondażowe, uważając, że 2-3% poparcia to i tak dużo, biorąc pod uwagę, że nie wszyscy jej sympatycy zamierzają głosować.

źródło: tysol.pl

(Visited 64 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj