propolski.pl: Iga Świątek

Dziennikarz zdenerwował Igę Świątek. Dostał mocną odpowiedź [WIDEO]

Iga Świątek i Łukasz Kubot odpadli z rywalizacji o medal igrzysk olimpijskich w Tokio. Polska para poniosła porażkę w ćwierćfinale z Rosjanami Jeleną Wiesniną oraz Asłanem Karasjewem 4:6, 4:6.

Polska młoda gwiazda kobiecego tenisa nie była zbyt zadowolona z poniesionej porażki. Złe emocje udzieliły się szczególnie podczas rozmowy z dziennikarzami.

Jeden z redaktorów zapytał, dlaczego polskim tenisistom jeszcze nigdy nie udało się awansować do strefy medalowej na igrzyskach.

— A to pana zdaniem nic sensownego tutaj nie ugraliśmy? A ilu pana zdaniem mamy w czołówce polskich tenisistów? Trochę nie rozumiem… — zapytała zirytowana Świątek.

Do tej wymiany zdań włączył się Łukasz Kubot, który bez ogródek powiedział:

— Przepraszam, że wejdę w słowo. Proszę nie atakować Igi, to są jej pierwsze igrzyska, tak się nie robi. Mamy młodych i obiecujących zawodników. Proszę mi powiedzieć, kiedy byliśmy faworytami? Może mnie pan atakować, ale proszę zostawić młodzież — zaznaczył.

— Proszę pamiętać, że Hubert Hurkacz przyleciał do Tokio kilka dni po Wimbledonie, gdzie dotarł do półfinału. My zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy. Nie wiem, jaki jest powód, że nie udaje się nam zdobyć medalu — podsumował stając w obronie swojej i swojej koleżanki.

Zobacz również: Trzaskowski dramatyzuje: „Rządzący chcą nas praktycznie zlikwidować”

Zobacz również: USA: Tłum protestujących przepędził dziennikarza TVN: „Wynoś się! Precz!” [WIDEO]

źródło: wmeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these