Były senator PiS – Waldemar B. dopuścił się bestialskiego czynu, który w mocnych słowach skomentował poseł Konfederacji Artur Dziambor. Parlamentarzysta nie mógł powstrzymać się od zdecydowanej reakcji gdy dowiedział się, że senator przytroczył psa do samochodu i wlókł go po asfalcie.

Były senator PiS z Kaszub (pow. kartuski) Waldemar B. przywiązał zwierzę do haka samochodu i ciągnął za swoim autem. Do prokuratury dotarło już nagranie z tego zdarzenia.

Na wideo widzimy, jak Waldemar B. przywiązuje psa do samochodu i włącza silnik. Zwierzę początkowo daje radę biec za samochodem, jednak w pewnym momencie przewraca się i jest ciągnięte z tyłu.

Waldemar B. dał się poznać na Kaszubach głównie za sprawą walki o wymazywanie kaszubskiej historii i tożsamości. Bywało, że udostępniał w mediach nazistowskie materiały propagandowe.

Zobacz również: Tusk oskarżył Morawieckiego, Orbana i Salviniego o tworzenie „proputinowskiego bloku”. Riposta sprowadziła go na ziemię

O byłym senatorze zrobiło się głośno również po publikacji wyznań jego zony, która oskarżyła go o przemoc domową.

— Na coś takiego nie ma miejsca wśród cywilizowanych ludzi. Bez znaczenia — senator czy nie, były czy obecny, z PiS, PO czy skądkolwiek. Liczę na profesjonalne działanie prokuratury i sprawiedliwy wyrok — napisał w mediach społecznościowych wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel.

Przeczytaj również:  Mariusz Pudzianowski miał wypadek rowerowy. Pokazał rany

Zobacz również: Tarnów: Jadł hot doga bez maseczki. Dopadła go straż miejska [WIDEO]

Na informację o brutalnym zdarzeniu zareagował również poseł KonfederacjiArtur Dziambor. Incydent miał miejsce w kaszubskim okręgu, z którego polityk dostał się do Sejmu.

— Jedyną adekwatną karą dla byłego senatora PiS, Waldemara B., byłoby przywiązanie go liną do haka samochodu i przeciągnięcie po tej samej trasie, w ten sam sposób. Może by się nie oduczył, ale chociaż by zrozumiał, bo po jego reakcji wydaje się, że nie wie, że zrobił coś złego — napisał na Twitterze Dziambor.

źródło: nczas.com

(Visited 714 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj