Karol Wilkosz, jeden z działaczy partii KORWiN wziął ślub ze swoją ukochaną Wiktorią Wilkosz, która ma 18 lat. Internauci nie szczędzili ataków pod adresem młodej pary, ze względu na to, że małżonków dzieli 11 lat różnicy.

Do całej sprawy odniósł się lider ugrupowania Janusz Korwin-Mikke, który postawił sprawę jasno. Lider wolnościowego skrzydła Konfederacji stwierdził, że duża różnica wieku między kobietą a mężczyzną jest bardzo korzystna.

— Patrzcie, jak Lewaków boli, że wziąłem ślub z 11 lat młodszą Wiktorią — napisał Karol Wilkosz.

— Czyli 15-latka uprawiająca seks z kim popadnie czy dokonująca aborcji to normalność, ale 18-latka decydująca się na ślub (i to hetereoseksualny) to już patologia? — zapytał działacz partii KORWiN.

— Zdradzę wam więcej, czekaliśmy do ślubu — dodał polityk.

Tymczasem Janusz Korwin-Mikke ma inne poglądy niż wszyscy hejterzy. Polityk stwierdził, że różnica wieku między partnerami powinna być jeszcze większa.

— Nie rozumiem oburzenia. Kobieta powinna wychodzić za mąż w wieku 17 lat, bo dojrzewają wcześniej. A 29 dla mężczyzny to na ogół nieco za mało. Niestety Polska pełna jest małżeństw równolatków, które stanowią jedno z największych nieszczęść społecznych… — napisał Korwin-Mikke.

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

Zobacz również: Borys Budka: Mamy też dużo rozwiązań, które w przeszłości się sprawdziły

Zobacz również: „Milionerzy” i błąd ortograficzny w odpowiedzi? Tym razem internauci nie mieli racji

Źródło: NCzas.com, Twitter.com

(Visited 2 714 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj