Donald Tusk opublikował w mediach społecznościowych pesymistyczny wpis, w którym ocenił, że Polska przeżywa aktualnie bardzo „mroczny czas”. Były premier wspomniał o ofiarach zarazy, a także o osobie Łukasza Mejzy.

Donald Tusk powrócił do aktywności w sieci. Jeszcze niedawno nie udzielał się w mediach społecznościowych, o czym nie dawali mu zapomnieć jego polityczni przeciwnicy. W poniedziałek były szef RE w znanym sobie stylu zaczął dokuczać prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu.

— Wiele lat temu spytałem Kaczyńskiego, dlaczego w jego partii jest tylu łajdaków. Powiedział, że porządki w kraju można robić, używając nawet brudnej szmaty. Nazwisk nie wymienił. Sami zgadnijcie — napisał na swoim profilu Donald Tusk.

Były premier opublikował we wtorek kolejny wpis, w którym stwierdził, że nasz kraj znajduje się w niezwykle trudnym położeniu. Jak wyjaśnił to w swoim tweecie?

— Ponad pół tysiąca ofiar zarazy, rekordowa drożyzna, a Polską rządzą Mejzy. Mroczny czas — powiedział lider Platformy Obywatelskiej.

Niedługo potem Tuskowi odpowiedziano z oficjalnego profilu Konfederacji.

— Mroczny czas przy poparciu PO, która ramię w ramię z PiS przegłosowywała kolejne rozdawnictwo skutkujące wyższymi podatkami i inflacją oraz ramię w ramię z PiS wspiera politykę lockdownów i obostrzeń. Teraz jesteście zdziwieni efektami SWOICH CZYNÓW, choć ostrzegaliśmy od dawna — napisali przedstawiciele prawicowej partii.

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

Zobacz również: Robert Biedroń: to my, lewica, jesteśmy tą siłą, która dodaje energii opozycji

Zobacz również: Poseł Winnicki zaapelował do rządzących: Nigdy więcej lockdownów. Powiedzcie to wreszcie! [WIDEO]

Źródło: Twitter.com/Donald Tusk

(Visited 669 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj