propolski.pl: Ta wiadomość zaskoczy klientów Biedronki

Prawdziwe hity za grosze! Biedronka wyprzedaje asortyment za bezcen

Biedronka kolejny raz oferuje swoim klientom wielkie wyprzedaże. W popularnej sieciówce wystartowała właśnie ogromna letnia promocja. Perspektywa jest zdecydowanie kusząca, ponieważ ceny są naprawdę niskie.

Biedronka regularnie stara się przyciągać klientów nowymi ofertami, obniżając ceny produktów. To świetna okazja dla wszystkich, którzy pragną oszczędzać w trudnych czasach.

Najnowsza oferta będzie aktualna do soboty 16 lipca 2022 roku

To jednak nie wszystko. W Biedronce wystartowało wielkie szaleństwo wyprzedaży!

W popularnych sklepach obniżki mogą sięgać nawet do – 70 proc. 14 lipca pojawiła się kolejna tego typu akcja. Objęto nią takie kategorie jak: odzież, obuwie, torebki, okulary, bielizna oraz akcesoria (paski, parasole, czapki, portfele). Teraz będziemy mogli zdobyć je 50 proc. taniej, czyli praktycznie za półdarmo.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji?

Należy być przede wszystkim posiadaczem karty Moja Biedronka. Przy zakupie dwóch produktów, które są objęte promocją kategorii, dostajemy 50 proc. rabatu na każdy produkt, co jest wyjaśnione w regulaminie Biedronka.

Produkty, które są zakupione w ramach promocji, nie podlegają już zwrotowi. Do akcji promocyjnej nie wliczają się produkty marek Gatta, Carlo Massimo i Carla Bonetti.

Biedronka kusi klientów, oferując im tanie produkty. Warto się szybko decydować, ponieważ promocja nie będzie trwała długo, zaledwie do soboty 16 lipca 2022 roku.

Oto lista wyprzedawanych kategorii:

obuwie (damskie, męskie, dziecięce),
odzież i bielizna (damska, męska, dziecięca),
bagaż: walizki, plecaki, torby podróżne, worki szkolne,
akcesoria – dodatki do odzieży: torebki, saszetki, paski, parasole, portfele, okulary, etui na okulary, czapki, rękawiczki, szale, chusty i kominy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosja wchłonie Białoruś? Wspomina się o „utylizacji armii” białoruskiej

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kolejne problemy w Platformie Obywatelskiej? „Tusk się niepokoi”

źródło: RMF FM

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these