Szef Platformy Obywatelskiej udostępnił filmik, na którym pokazał, że zaszczepił się trzecią dawką szczepionki. Wygłosił przy tym wiele wzniosłych słów zachęcających Polaków do odpowiedzialnej postawy.

Donald Tusk zaapelował do wszystkich widzów, by poszli jego śladem. Były premier przyznał, że warto to zrobić przede wszystkim dla swoich bliskich.

— Dzisiaj dla mnie ważny dzień. Idę na trzecie szczepienie. Ważny też, dlatego że nie tylko że będę czuł się bezpieczniejszy, ale za chwilę są mikołajki. U mnie w domu to szczególny dzień, bo najstarszy wnuk nazywa się Mikołaj, więc ma imieniny, a one są wyjątkowo fajne nie tylko dla niego, bo dostaje najwięcej prezentów, ale wszyscy inni też dostaną prezenty od Mikołaja i będziemy się mogli znowu spotkać w pełnym gronie, zaszczepieni — powiedział przewodniczący PO Donald Tusk.

Były szef RE dodał, że w swojej rodzinie nie musiał nikogo specjalnie namawiać na szczepienie.

— Wszyscy byli przekonani, może dlatego, że wszystkim nam na sobie tak bardzo zależy. Domyślacie się, jak bardzo kocham moje dzieci, moje wnuczęta i dlatego jestem taki zadowolony i szczęśliwy, ze wszyscy, którzy są uprawnieni, są już zaszczepieni. Ja też właśnie przyjąłem trzecią, przypominającą dawkę i dlatego będziemy mogli te święta i przywitać Świętego Mikołaja wszyscy razem — kontynuował z przejęciem Tusk.

Przeczytaj również:  Ministerstwo Rolnictwa co prawda spotyka się z rolnikami, ale konkretów wciąż brak

— Jeśli kochasz, to się szczep — zakończył polityk.

Zobacz również: Eliza Michalik uważa, że pani sprzątająca zachowała się chamsko i prymitywnie. „Wystawiła sobie fatalne świadectwo” [WIDEO]

Zobacz również: Facebook cenzuruje profil Konfederacji. Posłowie: „Chcemy nagłośnić sprawę” [WIDEO]

Źródło: Twitter.com, Onet.pl, rp.pl

(Visited 895 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj