propolski.pl: Donald Tusk ponownie atakuje PiS

Donald Tusk przepuszcza wściekły atak na PiS: “Co zrobią, gdy przegrają najbliższe wybory?” [WIDEO]

Donald Tusk aktywnie podróżuje po Polsce, by spotykać się ze swoimi sympatykami i zachęcać zgromadzonych do popierania Platformy Obywatelskiej. Tym razem były premier rozmawiał z mieszkańcami Gołdapi (woj. warmińsko-mazurskie) i nie szczędził ostrej krytyki pod adresem Prawa i Sprawiedliwości.

Odkąd Donald Tusk zajął miejsce Borysa Budki i został nowym przewodniczącym ugrupowania nie ustaje w usilnych dążeniach wydobycia jej z sondażowego dna.

— Co zrobią, gdy przegrają najbliższe wybory? Czy nie naplują nam w twarz i nie powiedzą, że będą robić reasumpcję głosowania narodu? Widać dzisiaj, że są zdolni do wszystkiego — powiedział Tusk podczas swojego wystąpienia.

— Trzeba zrobić wszystko, żeby Polską rządzili ci, którzy potrafią dogadać się z sąsiadami i przyjaciółmi — kontynuował były szef RE po czym skoncentrował się na wymienieniu wszystkich potknięć i błędów partii rządzącej na przestrzeni lat.

Wtorek to dzień, kiedy przedstawiciele Platformy Obywatelskiej w ramach akcji pt. „Kierunek Przyszłość” spotykają się z mieszkańcami miejscowości Warmii i Mazur oraz samorządowcami. Wizyty te mają luźniejszy charakter i możliwe jest na nich zadawanie otwartych pytań.

Zobacz również: Będzie nowe świadczenie. Rząd przyjął projekt ustawy o rodzinnym kapitale opiekuńczym

Zobacz również: Tomasz Lis o sytuacji w Afganistanie. „U nas talibowie przejęli kraj…”

źródło: medianarodowe.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these