Przewodniczący PO Donald Tusk opublikował na Twitterze wpis, w którym skomentował działania Jarosława Kaczyńskiego, a raczej ich brak. Były premier stwierdził, że prezes PiS po prostu „uciekł z pola bitwy”.

Kryzys migracyjny, z którym ostatnio zmagają się polskie służby, staje się coraz bardziej nieprzewidywalny. W dodatku rządzący zmagają się z nacierającą IV falą wirusa i rosnącą inflacją.

Nocny atak w okolicach Czeremchy w woj. podlaskim potwierdził, że na granicy wciąż jest bardzo niespokojnie. 230 agresywnych migrantów ponownie usiłowało przedrzeć się przez polską granicę i sforsować zabezpieczenia. W związku z kolejnymi manipulacjami reżimu Łukaszenki, w czwartek rano w siedzibie BBN miała miejsce narada sztabu kryzysowego ws. sytuacji na granicy. Uczestniczył w niej prezydent Andrzej Duda, a także premier Mateusz Morawiecki.

W całą sprawę na bieżąco angażuje się MON, które poinformowało o niedawnym spotkaniu ministra Mariusza Błaszczaka w Bukareszcie. Zobaczy się on z rumuńskim ministrem obrony, by omówić sprawy aktualnie dla nas najważniejsze.

Swój komentarz w tej sprawie postanowił zostawić lider PO Donald Tusk, który zauważył, że Kaczyński, który „ma w rękach całą władzę”, gdzieś się rozpłynął.

— Nie podejmuje żadnych decyzji, od których zależy życie tysięcy ludzi i bezpieczeństwo kraju. Jarosław Kaczyński zniknął w najbardziej krytycznym dla Polski momencie. Ma w ręku całą władzę, a nie podejmuje żadnych decyzji. Decyzji, od których zależy życie tysięcy ludzi i bezpieczeństwo kraju. Wódz nam uciekł z pola bitwy — napisał na Twitterze Donald Tusk.

Przeczytaj również:  Sprzeczka w „Dzień Dobry TVN”. Prowadzący nie wytrzymali

Zobacz również: Nowy sondaż. Spada poparcie dla KO po rajdzie Donalda Tuka, PiS i Hołownia rosną w siłę

Zobacz również: Lepiej usiądźcie! Sylwia Spurek pochwaliła PiS: „Rząd zrobił więcej dla kobiet, niż Komisja Europejska”

Źródło: Twitter.com, rp.pl, polsatnews.pl

(Visited 650 times, 2 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj