Donald Tusk nowy lider PO aktywnie rozpoczął przygotowania do decydującej walki z Jarosławem Kaczyńskim. Na profilu partii ukazały się zdjęcia potwierdzające, że były szef RE jest w doskonałej formie i kondycji.

— Idziemy po zwycięstwo, bo nie jesteśmy bezradni — oznajmił Donald Tusk podczas sobotniego wystąpienia na Radzie Krajowej Platformy Obywatelskiej. Jego płomiennym przemówieniem byli zachwyceni politycy PO którzy powitali byłego premiera gromkimi brawami i okrzykami.

Donald Tusk 3 lipca oficjalnie ogłosił swój powrót i przeprosił, że wszyscy musieli na niego tak długo czekać.

— Idziemy po zwycięstwo, bo się was nie boimy. Idziemy po zwycięstwo, bo nie jesteśmy bezradni. Bo się nie przyzwyczailiśmy do zła, które tutaj uczyniliście. Gdybym w to nie wierzył, to bym nie rzucał tego ciepłego tam miejsca — podkreślił Tusk.

Nowy szef PO niezwykle poważnie podszedł do swojej nowej misji. Przygotowania zaczął od strony fizycznej i postanowił jeszcze bardziej zadbać o kondycję fizyczną.

W niedzielę rano polityk został sfotografowany podczas niedzielnego biegania w warszawskich Łazienkach.

— Niedziela, Łazienki, siódma rano. Przewodniczący Donald Tusk już na starcie narzuca szybkie tempo — napisano na oficjalnym profilu Platformy Obywatelskiej na Twitterze. Pod fotografiami byłego premiera nie zabrakło mnóstwa komentarzy. W wielu z nich internauci zachwycają się nienaganną sylwetką i kondycją Tuska. Nie zabrakło również porównań do Jarosława Kaczyńskiego.

Zobacz również: Jarosław Wałęsa: Mój ojciec jest bohaterem narodowym

Zobacz również: Francuskie media skomentowały powrót Tuska: Wraca na czołówkę sceny politycznej w swoim kraju

źródło: wmeritum.pl

(Visited 1 288 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj