Klaudia Jachira nie kryła wielkiego entuzjazmu z racji powrotu Donalda Tuska do krajowej polityki. Były premier po rezygnacji Borysa Budki objął stanowisko przewodniczącego PO. Dla wielu polityków taki krok jest ostatnią nadzieją na zwycięstwo opozycji nad Prawem i Sprawiedliwością.

— Idziemy po zwycięstwo, bo się was nie boimy. Idziemy po zwycięstwo, bo nie jesteśmy bezradni. Bo się nie przyzwyczailiśmy do zła, które tutaj uczyniliście. Gdybym w to nie wierzył, to bym nie rzucał tego ciepłego tam miejsca — poinformował w sobotę Donald Tusk.

— Tak, wiara w zwycięstwo jest motywacją. I wiara w to, że nie wybieramy się z motyką na słońce. To jest coś, co macie w sobie napisane. Uwierzcie w siebie. Ja wierzę w siebie, wierzę w was. I wierzę w Polskę. Wygramy — podkreślił były premier w czasie Rady Krajowej PO.

Zobacz również: Mentzen ostro o segregacji sanitarnej: „Na świecie toczy się walka”

Posłanka Koalicji Obywatelskiej opublikowała krótki wpis, w którym dała do zrozumienia, że głęboko wierzy w zmiany na scenie politycznej, a przede wszystkim w pokonanie Jarosława Kaczyńskiego.

— Dzisiaj dostałam skrzydeł! Najpierw znakomite przemówienie Donalda Tuska dające nadzieję na Wolną Polskę, a teraz Parada Równości w Poznaniu. Co prawda moje skrzydełka są już trochę sfatygowane, ale wciąż mają cudowną Tęczową Moc — napisała Jachira.

Zobacz również: Jarosław Wałęsa: Mój ojciec jest bohaterem narodowym

Dzisiaj dostałam skrzydeł!🧚‍♀️ Najpierw znakomite przemówienie Donalda Tuska dające nadzieję na Wolną Polskę, a teraz…

Opublikowany przez Klaudię Jachirę Sobota, 3 lipca 2021

źródło: wmeritum.pl

(Visited 1 746 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj