Nie da się ukryć, że Wojciech Cejrowski jest bardzo przedsiębiorczą osobą. Udaje mu się zarobić wielkie pieniądze w różnych dziedzinach. Jak duży jest majątek podróżnika?

Wojciecha Cejrowskiego kojarzymy z takich produkcji, jak „Non Stop Kolor”, „WC Kwadrans”, „Podróżnik”, jak również „Boso przez świat”.

Nie ulega wątpliwości, że z pracy w radiu i telewizji zarabia całkiem pokaźne kwoty. Cejrowski potrafi się także wzbogacić na innych płaszczyznach. Ma kanał na YouTube, który zyskał 535 tys. obserwatorów. Z pewnością więc reklamy przynoszą mu niemałe zyski.

Podróżnik od 1996 roku prowadzi spółkę W. Cejrowski, która koncentruje się na sprzedaży yerba mate, herbaty oraz naczyń do picia.

— W sprawozdaniu finansowym za 2020 r. spółka zanotowała przychody na poziomie ponad 2 mln zł! — poinformował Pomponik.

Celebryta jest także właścicielem Sklepu Kolonialnego online, ponadto organizuje wyjazdy do Ameryki Łacińskiej, gdzie służy radą jako przewodnik.

Wojciech Cejrowski zarobił na swoich książkach podróżniczych przeszło 1,87 mln zł.

Wiadomo również, że zainwestował swoje pieniądze i posiada pięć domów. Na co dzień mieszka w Fort Worth w Teksasie w USA. Prócz tego ma ranczo w Arizonie, posiadłość w Ekwadorze, dom w stolicy Meksyku, a także gospodarstwo rolne w Polsce.

Przeczytaj również:  40-latka położyła się, by odpocząć. Po godzinie już nie żyła [FOTO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Premier Morawiecki zapowiedział zmiany w dostępie do broni: „Musimy odstraszać przeciwnika”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Minister Niedzielski o małpiej ospie i koronawirusie: Zalecam spokój i dystans do wszelkich pesymistycznych wizji

źródło: o2.pl

(Visited 3 509 times, 3 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj