Włodzimierz Czarzasty skomentował zachowanie posłów Konfederacji, którzy na ostatnie posiedzenie Sejmu przyszli bez maseczek. Wicemarszałek Sejmu i lider SLD Włodzimierz Czarzasty był gościem Jacka Gądka w Porannej rozmowie Gazeta.pl i nie przebierał w słowach.

— To nie jest przykład z samej góry, tylko od idiotów. Posłowie Braun czy Bosak, uważają, że jeśli czegoś nie widać, to tego nie ma — tak Czarzasty skomentował zachowanie prawicowych posłów.

— Ja wczoraj uczestniczyłem w prezydium Sejmu drogą elektroniczną i ustaliliśmy, że wszyscy są w maskach, łącznie z prowadzącymi. Jak mamy to wytłumaczyć komuś, kto uważa, że nie ma koronawirusa, jeżeli nie widzi wirusa? — mówił szef SLD.

Zobacz również: Krzysztof Bosak: Po Sejmie chodzę bez maseczki

Rozmówczyni polityka prof. Anna Boroń-Kaczmarska zapytana o trudną sytuację polskich szpitali odpowiedziała:

— Nowych szpitali na szybko się nie wybuduje, a pobyt w namiotach szpitalnych o tej porze roku jest czymś niezwykle trudnym i zagraża pogorszeniem stanu zdrowia tych, którzy cierpią na choroby układu oddechowego. Trzymajmy kciuki za wszystkich decydentów, którzy będą, roztropnie analizując określoną sytuację epidemiologiczną, przygotowywali bazę szpitalną — powiedziała prof. Boroń-Kaczmarska.

źródło: wiadomosci.gazeta.pl

(Visited 644 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Branża fitness ma dość! Będzie pozew zbiorowy za lockdown

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here