Krzysztof Bosak był gościem programu Polsat News. Wypowiedział się na temat obowiązku noszenia maseczek i obostrzeń, które obecnie obowiązują w kraju. Zdradził, że sam nie do końca ich przestrzega.

— Na razie poruszam się po korytarzach sejmowych bez maseczki. Nie ma w tej sprawie regulacji, która by nakazywała czegoś innego — powiedział Bosak w programie „Gość wydarzeń”.

— W poprzednich posiedzeniach Sejmu mieliśmy salę pełną posłów, którzy nie nosili maseczek. Dużo łatwiej wypełniać obowiązki poselskie, kiedy ma się odsłoniętą twarz — przyznał poseł Konfederacji, odpowiadając na pytanie, czy założy maseczkę na sali plenarnej.

Na kolejne pytanie Bogdana Rymanowskiego, jak odniósłby się do stwierdzenia, że osoba, która nie nosi maseczki „jest egoistą”, Bosak stwierdził, że „nie jest to temat, który powinien komentować”.

— Posłowie, którzy zakładają maseczki przed kamerą, a później je zdejmują, grzeszą hipokryzją — ocenił gość Polsat News. Krzysztof Bosak wyjaśnił, że rząd z pewnością nie ma żadnej strategii. Obrazują to ostatnie decyzje, m.in. odejście z funkcji szefa MZ Łukasza Szumowskiego.

Przeczytaj również:  Wandale zniszczyli głaz upamiętniający Jana Pawła II. Pojawił się podły napis

Poseł Konfederacji odniósł się także do tematu manifestacji przeciw nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt.

— Powołanie Grzegorza Pudy na ministra to policzek wymierzony rolnikom. Wydaje mi się, że Andrzej Duda to rozumie — powiedział Bosak.

Zobacz również: Paweł Kukiz spotkał się z prezydentem. „Teraz przechodzimy do konkretów”

— To, że minister Ardanowski miał honor, żeby stracić funkcję i stanąć w obronie polskich rolników i zdrowego rozsądku, zbudowało jego ogromny autorytet. Pytanie, co z nim zrobi, czy zostanie przywódcą. Nie jest tajemnicą, że od czasów Andrzeja Leppera nie ma takiego wyrazistego przywódcy, który reprezentowałby interesy branży rolno-spożywczej — komentował lider Konfederacji.

Kapitalny występ Krzysztofa Bosaka w Polsat News – my mówimy o sprawach najważniejszych, a media o tematach zastępczych!

Musicie to zobaczyć. To się nie mieści w głowie jak główne media starają się narzucić tematy zastępcze, a sprawy naprawdę istostne zagłuszają! Dziś wieczorem Krzysztof Bosak był w Polsat News i gdy tylko mówił o sprawach dla Polaków najważniejszych przed jutrzejszym posiedzeniem Sejmu, wówczas narzucany był temat zastępczy. My mówimy o tym, że jutro może być czarny dzień dla obywateli, bo rząd chce podwójnie opodatkować przedsiębiorców prowadzących spółki komandytowe, ograniczyć ulgę abolicyjną przez co Polacy pracujący za granicą zapłacą wyższe podatki, utrzymać kolejny rok podwyższone stawki VAT 8% i 23%, które wprowadził rząd Tuska, a do tego uchwalić największe w historii dziury budżetowe na ten i przyszły rok! O czym chcą rozmawiać media? Czy posłowie Konfederacji założą maseczki w Sejmie i komu pogratulował prezydent Duda na czerwonym dywanie podczas zaprzysiężenia nowych-starych ministrów… Ręcę opadają. To jest niebywałe. Koniecznie obejrzyjcie i udostępniajcie gdzie tylko możecie, pokażcie to znajomym – tylko #Konfederacja broni polskich spraw, gdy inni odwracają uwagę obywateli od tego co się dzieje z naszym państwem!

Gepostet von Konfederacja am Dienstag, 6. Oktober 2020

źródło: interia.wiadomosci.pl

(Visited 298 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj