propolski.pl: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo zniszczył telefon kibica. Wszystko się nagrało [WIDEO]

W sobotę piłkarze Manchesteru United ponieśli porażkę w meczu przeciwko Evertonowi. Cristiano Ronaldo tak zdenerwował się przegraną, że nie był w stanie zapanować nad emocjami. Gdy piłkarze udawali się do szatni, zniszczył telefon jednego z kibiców.

Po sobotnim meczu do mediów społecznościowych trafiło nagranie, na którym uwieczniono moment, jak piłkarze Manchesteru United idą do szatni. Wyjątkowo zdenerwowany był Ronaldo, który nie szczędził wybuchowych gestów rękami.

W pewnej chwili na ziemi znalazł się pęknięty telefon jednego z kibiców. Ronaldo prawdopodobnie celowo wytrącił go jednemu z fanów.

Portugalski gwiazdor opublikował przeprosiny na Instagramie, pisząc:

– Nigdy nie jest łatwo radzić sobie z emocjami w trudnych momentach, takich jak ten. Niemniej jednak zawsze musimy być pełni szacunku, cierpliwi i dawać przykład wszystkim młodym ludziom, którzy kochają tę piękną grę – napisał zawodnik.

– Chciałbym przeprosić za mój wybuch i, jeśli to możliwe, zaprosić tego kibica do obejrzenia meczu na Old Trafford jako znak fair play i sportowej rywalizacji – przyznał Ronaldo.

Zobacz również: Rzecznik rządu zaapelował do Tuska w sprawie sankcji: „Nie ma na co czekać! Proszę wezwać marszałka Grodzkiego”

Zobacz również: Kliczko: „Ciężko mi znaleźć słowa, żeby wyrazić wdzięczność dla Polski”

źródło: RMF FM, Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these