Po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich w TVN zaszły wielkie zmiany. Z redakcji programu TVN24 „Czarno na białym” odeszło aż czterech dziennikarzy. Jak poinformował magazyn „Press”, odejście z TVN24 „nie było ich decyzją i nie ma związku z oszczędnościami w redakcji”.

Dziennikarze, którzy rozstali się ze stacją, to: Monika Gawrońska, Leszek Dawidowicz, Cyprian Jopek oraz Jacek Smaruj. Szefowa redakcji „Czarno na białym” Patrycja Redo pytana o powód odejścia dziennikarzy odesłała zainteresowanych się do biura prasowego TVN Discovery Polska.

Zobacz również: Piotr Kraśko odchodzi z „Dzień Dobry TVN”. Stacja wydała oświadczenie

Amerykanie podsumowali jednak temat krótko: „Możemy jedynie potwierdzić, że do rozwiązania umów doszło za porozumieniem stron”.

Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów, media obiegła informacja, że z TVN odejdzie Justyna Pochanke. Już tydzień po tej decyzji ze stacją rozstał się jej mąż Adam Pieczyński. Pieczyński pełnił funkcję doradcy zarządu TVN, a wcześniej szefa pionu informacji TVN oraz redaktora naczelnego „Faktów”.

Pieczyński w minionym roku otrzymał nagrodę specjalną Radia Zet dla Dziennikarza Dekady. Jego żonę zastąpi Piotr Kraśko, który do tej pory prowadził „Fakty z zagranicy” w TVN24 BIS, a także „Dzień Dobry TVN„.

Przeczytaj również:  Wojciech Mann skomentował skandal TVP w Opolu: "Za komuny nie było takiego chamstwa"

źródło: nczas.com

(Visited 8 757 times, 2 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj