Słynąca z antypisowskich poglądów pisarka Maria Nurowska skomentowała wynik wyborów. Kobieta nie ukrywa, że jest załamana wyborczą decyzją Polaków.

W II turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda uzyskał 10 mln 440 648 głosów, co dało mu wynik 51,03 proc., natomiast Rafał Trzaskowski 10 mln 18 tys. 263, co przekłada się na 48,97 proc. poparcie. Maria Nurowska jest całkowicie załamana werdyktem rodaków.

— Jeśli chodzi o mnie, to czara goryczy się przelała! Człowiek, który nie zasłużył, aby być prezydentem mojego kraju, po raz drugi obejmie tę funkcję — napisała zbulwersowana.

Zobacz również: Sikorski ironicznie o żarcie z Andrzeja Dudy: „Rozmowa na poziomie San Escobar, angielski gimnazjalny”

Dodała, że PiS wsadził na fotel prezydencki człowieka bez kręgosłupa. Zdaniem pisarki nasz kraj dostał się we władzę pisowskich najeźdźców.

— Dla mnie ten człowiek nie był i nie będzie prezydentem! Oczekuję, że moi rodacy, którzy myślą podobnie, też to zamanifestują. W drugiej turze wyborów doszło do rzeczy niedopuszczalnych. Cały rząd z premierem wyruszył na pomoc swojemu koledze. No i w II turze wzięło udział o milion Polaków więcej. To byli ci emeryci, których premier zapewnił, że koronawirusa już nie ma, a prezes postraszył, iż Trzaskowski wprowadzi przymusową eutanazję dla starych i chorych ludzi. Jak widać, podziałało! — podsumowała w swoim wpisie na Facebooku.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 233 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj