Piotr Kraśko ma zająć miejsce Justyny Pochanke w „Faktach”. Z tego powodu zmuszony jest zrezygnować ze współprowadzenia popularnego porannego programu. Kto zastąpi Piotra Kraśko u boku Kingi Rusin?

Od poniedziałku media donoszą o rezygnacji z pracy Justyny Pochanke, która po 19 latach zdecydowała się zakończyć swoją przygodę z TVN.

— Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja — napisała Justyna Pochanke.

Wczoraj media obiegła wiadomość, że miejsce Pochanke w Faktach zajmie dobrze wszystkim znany Piotr Kraśko. Okazuje się, że 49- latek na dobre zakończył swoją przygodę z Dzień Dobry TVN, jednak wciąż nie wiadomo, kto go zastąpi.

— Piotr Kraśko dołącza do zespołu „Faktów” TVNTVN24. W związku z nowymi obowiązkami będzie musiał ograniczyć aktywności w innych redakcjach. Redakcja „Dzień Dobry TVN” pracuje w tej chwili w trybie wakacyjnym. O składzie zespołu prowadzących nasz program śniadaniowy poinformujemy przed rozpoczęciem nowego sezonu — padają informacje od dziennikarki Katarzyny Issat.

Kinga Rusin zdążyła już pożegnać swojego zawodowego partnera.

— To były wspaniałe wspólne cztery lata w „Dzień Dobry TVN„! A takich zdjęć już więcej nie będzie… Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami! — napisała z sentymentem Rusin.

źródło: pudelek.pl

(Visited 322 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Dramat Filipa Chajzera. Gwiazdor TVN został okradziony: "Drogi złodzieju, gdybyś był tak miły..."

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here