propolski.pl: Janusz Korwin-Mikke stanął przed dylematem. Co dalej z jego psem?

Co dalej z psem Odim? Janusz Korwin-Mikke w obliczu dylematu: „Bardzo go lubię, ale…”

Poseł Konfederacji, Janusz Korwin-Mikke opublikował nietypowe zdjęcie, na którym widać go w towarzystwie psa Odiego. Liderowi Konfederacji bardzo nie spodobała się informacja o podwyższeniu podatków dla właścicieli psów.

Z racji nowych przepisów słynny wolnościowiec opublikował na Twitterze zastanawiający wpis. Widzimy, jak Korwin-Mikke stoi nad zwierzęciem, trzymając maczetę w ręku.

— Z jednej strony bardzo lubię Odiego, z drugiej nienawidzę podatków… — wyznał poseł Konfederacji. Z informacji przekazanych przez Super Biznes wynika, że opłata za posiadanie psa nakładana przez samorządy wynosi 130 zł i 30 groszy. W 2022 roku wzrośnie ona jednak do 135 zł, co Konfederata wyjątkowo źle zniósł.

Jak wiemy, polityk bardzo lubi swojego pieska i nigdy nie zrobiłby mu krzywdy. Zdjęcie ma jedynie przedstawiać jego symboliczne rozterki i sprzeciw w związku z kolejnym nakładaniem danin i podatków.

Piesek Odi jest wiernym towarzyszem Korwin-Mikkego. Kilka lat temu mieliśmy okazję zobaczyć, jak szkoli go poprzez rzucanie mu petard. Wówczas wielu internautów było zbulwersowanych zachowaniem polityka, a nagranie szybko zostało ocenzurowane i usunięte z sieci.

Źródło: Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these