propolski.pl: niemcy pilne

Co dalej z hotelami Gołębiewski? Rodzina podjęła decyzję

Kilka dni temu media obiegła przykra wiadomość o śmierci Tadeusza Gołębiewskiego, który był twórcą sieci hoteli. Co teraz z jego biznesem? Jak się okazuje, rodzina przedsiębiorcy podjęła już konkretne decyzje w tej sprawie.

Tadeusz Gołębiewski odszedł w wieku 79 lat i pozostawił po sobie wspaniale prosperującą sieć hoteli. Wiele osób zadaje sobie teraz pytanie, co stanie się ze wszystkimi placówkami?

— Nic się nie zmienia, jeśli chodzi o funkcjonowanie biznesu — przekazała „Business Insiderowi” Agnieszka Gawińska-Rucińska, pełnomocniczka zarządu Hotele Gołębiewski.

Jak ustalił portal, rodzinnym biznesem po Tadeuszu Gołębiewskim zajmie się teraz wdowa po zmarłym 79-latku – Grażyna Gołębiewska.

Rodzina Gołębiewskich już dawniej angażowała się w pomoc i prowadzenie całego biznesu hotelarskiego. Taka działalność nie jest jej więc obca.

— Wiedzą, jak prowadzić biznesy. Poradzą sobie — mówił Tadeusz Gołębiewski, który nie krył, że jego bliscy byli przygotowywani do objęcia po nim sterów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Hit! Mieszkanka Podlasia wyjaśniła Sterczewskiemu, o co chodzi na granicy z Białorusią: Tu się robi wielkie halo panie pośle! [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zaskakująca wizja ojca Klimuszko: „Polsce będą się kłaniać narody…”. Co jeszcze przewidział jasnowidz z Elbląga?

źródło: o2.pl, propolski.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these