W mediach społecznościowych pojawił się fragment jednego z seriali produkcji TVP. Materiał został skrytykowany nie tylko przez internautów, ale i Konfederację.

Zobaczcie na jaką propagandową nędzę TVP idą nasze podatki. Człowiek chce choć na chwilę zapomnieć o trwającym kryzysie? Nic z tego. Za pieniądze obywateli wzmacniają koronapanikę i zastraszają społeczeństwo, nawet w serialach alarmuje Konfederacja na swoim oficjalnym fanpejdżu.

To nowa „misja publiczna” telewizji reżimowej.Chory ojciec potrzebujący opieki? Prywatna posesja? Brak objawów? Nie szkodzi, relanium, kaftan bezpieczeństwa, maseczka, nielegalne użycie siły. Taka propaganda wylewa się z rządowej TVPiS… Granie na emocjach i straszenie Polaków, do tego się sprowadza ta władza dodano w opisie do zamieszczonego filmiku.

„Antybohaterem” odcinka serialu jest mężczyzna, który postanowił przyjechać w odwiedziny do swojego ojca. Na miejscu zastał jednak pracowników służby zdrowia w żółtych kombinezonach ochronnych. Ci odmówili mu wstępu do domu.

Przeczytaj również: Straż Miejska spacyfikowała przechodnia za brak maseczki. Stojący obok ludzie nie wytrzymali: „Czemu wy gazujecie człowieka?!”

Skąd wy tu? pyta mężczyzna, zsiadając z roweru.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Proszę pana, żarty się skończyły. Przyszedł wynik testu, jest on pozytywny informuje go jeden z medyków.

Bzdura, nic mi nie jest. Panowie, mój tata ma demencję. Ja się nim opiekuję, dzisiaj ma urodziny, bądźcie ludźmi. Wejdę na chwilę i już wracam na tę swoją kwarantannę.

Co, pan żartuje? Chce go pan zarazić?

Jak zarazić? Jestem bezobjawowy, przecież ja nawet nie kaszlę. Puśćcie mnie. Czy wyście powariowali z tym wirusem?! To jest jedna wielka ściema, żeby nas kontrolować i pozbawiać praw! Gdzie są ci wszyscy chorzy co? pyta roztrzęsiony bohater.

Pojedzie pan z nami, to pan zobaczy.

Znam swoje prawa. Chcę się widzieć z ojcem, on jest chory.

Proszę pana! Albo pan pójdzie dobrowolnie, albo wzywam policję.

Panowie, tylko na chwilę się z nim pożegnam. Zakładam maseczkę, okej? I już, może być?

Niestety, przykro mi. Zapraszam.

To jakaś kpina!

Albo pan się uspokoi, albo założę panu kaftan. Idę po relanium.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Kontrowersyjny materiał telewizji publicznej spotkał się z wielką krytyką.

Jak dla mnie, to po tym materiale więcej osób stanie po stronie tego człowieka, bo się z nim utożsamia – wielu ma chorych rodziców. Czasami się zastanawiam, czy TVPiS nie daje nam pewnych zakamuflowanych znaków i że stoją po stronie globalistów tylko z z przymusu, bo ci trzymają ich „na muszce”, ale tak naprawdę chcą „obudzić” społeczeństwo. To już chyba któraś taka akcja TVP parę miesięcy temu dziennikarz przyznał, że wg nowych wytycznych, trzeba każdemu wpisywać COVID, nawet gdy to inna choroba doprowadziła do śmierci napisał jeden z internautów.

Przeczytaj również: Szokujące objawy po szczepionce AstraZeneca. Nauczycielka z Gdańska opisuje swój dramat: „Narastało to w bardzo szybkim tempie”

źródło: Facebook

(Visited 861 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj