Filip Chajzer

Chajzer udawał na wizji chorego psychicznie w ataku paniki. Ogórek: „Dzień Dobry TVN właśnie osiągnęło dno dna”

Filip Chajzer podczas ostatniego odcinka programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN” prowadził rozmowę na temat stanów lękowych oraz towarzyszącym im aktów paniki. W pewnym momencie prezenter „sparodiował” atak paniki.

Chajzer przekonująco udał stan lękowy, na co współprowadząca i obecna w programie psycholog zareagowały rozbawieniem. Tego typu forma zrozumienia problemu osób z zaburzeniami nie spotkała się jednak z pozytywnym odzewem internautów.

Oburzenie zostało wyrażone głównie na Twitterze, gdzie temat zachowania Chajzera podjęła prezenterka telewizji publicznej, Magdalena Ogórek.

— Osób, które borykają się ze stanami lękowymi i paniką, jest coraz więcej. Chorzy powinni dostać maksymalne wsparcie, a otrzymali wykluczenie i stygmatyzowanie. Dzień Dobry TVN właśnie osiągnęło dno dna – napisała zdegustowana dziennikarka, czym spowodowała lawinę krytycznych komentarzy utrzymanych w podobnym tonie.

Przeczytaj również: Debata o LGBT w PE. W obronie Polski stanął europoseł z Niemiec: „Polacy zagłosowali za konserwatywną partią”

— Filip Chajzer, prowadzący najpopularniejszy program śniadaniowy w Polsce, wyśmiewa na wizji choroby psychiczne i udaje 'atak paniki’, żenujące i obrzydliwe — surowo ocenił jeden z użytkowników Twittera.

— Pamiętajcie kochani, kiedy jesteście na dnie, Filip Chajzer puka od spodu — dodał inny internauta.

— O, Jezu… Żenada totalna. A, „brawa” też dla obu pań psycholog za reakcję — napisał ktoś inny.

Przeczytaj również: Magdalena Adamowicz chce się spotkać z matką zabójcy męża. „To mój bezwzględny warunek”

https://twitter.com/tmrz_/status/1200407615110557697

źródło: Twitter

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these