Brytyjski dziennikarz Jeremy Clarkson podczas najnowszego wywiadu zabrał głos na temat Grety Thunberg. Nie dało się ukryć, że były prowadzący „Top Gear” nie przepada za młodą aktywistką.

— Ta idiotka zabiła pokazy motoryzacyjne — powiedział Jeremy Clarkson. Greta Thunberg poprzez swoje wystąpienia i poglądy bardzo naraziła się wielu osobom, którzy nie popierają jej filozofii.

Brytyjski publicysta w mocnych słowach ocenił działalność Szwedki. Greta Thunberg została oskarżona m.in o spadek zainteresowania samochodami wśród młodzieży.

Dziewczynka w ostatnim czasie stała się jedną z najpopularniejszych nastolatek na świecie. Chcąc ratować planetę i wspierając działania na rzecz ekologii, pociągnęła za sobą całe rzesze zwolenników. Jednocześnie stała się obiektem masowej krytyki.

— To idiotka. Opowiadanie dookoła, że wszyscy umrzemy, niczego nie rozwiąże — kontynuował Jeremy Clarkson.

Były gwiazdor „Top Gear” nie szczędził Thunberg gorzkich słów krytyki.

— To bez sensu. Mógłbym w tej chwili pożyczyć 50-metrowy jacht i popłynąć do Stanów i nakrzyczeć na Trumpa. Po co? Niczego tym nie osiągnę. W szkołach wbijają im do głowy, że samochody są złe. Wiedzą to, zanim nauczą się mówić „mama i tata”. Żadna ze znanych mi osób poniżej 25 roku życia w najmniejszym stopniu nie interesuje się motoryzacją. Greta Thunberg zabiła pokazy samochodowe — dodał publicysta.

źródło: telewizjarepublika.pl

(Visited 72 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Niemiecki chór dziecięcy śpiewa piosenkę: "Moja babcia jest starą ekologiczną świnią"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here