Cezary Żak opublikował poruszający wpis na Facebooku. Aktor ze smutkiem przyjął wiadomość o śmierci swojego kolegi Franciszka Pieczki, który odszedł dzisiaj w wieku 94 lat. Panowie spotkali się m.in. na planie serialu TVP „Ranczo”.

Cezary Żak wcielał się w podwójną rolę wójta i proboszcza we wspomnianym serialu. Teraz w emocjonalnych słowach pożegnał zmarłego kolegę z planu.

Poruszający wpis Żaka. Tak pożegnał kolegę

Cezary Żak opublikował na Facebooku wpis, w którym podziękował aktorowi za wspólną pracę. W łapiącym za serce wpisie nawiązał do żony Franciszka Pieczki, która zmarła w 2004 roku. Serialowy wójt stwierdził, że jego przyjaciel będzie mógł się teraz spotkać z ukochaną.

— SERCE MI PĘKŁO. FRANKU. TO BYŁ ZASZCZYT I PRZYWILEJ PRZYJAŹNIĆ SIĘ Z TOBĄ I PRACOWAĆ. ODPOCZYWAJ TERAZ JUŻ RAZEM ZE SWOJĄ UKOCHANĄ ŻONĄ. REPREZENTOWAŁEŚ WIELKĄ KULTURĘ I PROFESJONALIZM W NASZYM ZAWODZIE — przyznał Cezary Żak na swoim profilu na Facebooku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bielan przekonuje: „My nie mamy możliwości, żeby sfałszować wybory”. Kaczyński mówi o „nowym sposobie liczenia głosów”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojciech Szczęsny wpadł w furię. Rzucił się na innego piłkarza [WIDEO]

SERCE MI PĘKŁO FRANKU TO BYŁ ZASZCZYT I PRZYWILEJ PRZYJAŹNIĆ SIĘ Z TOBĄ I PRACOWAĆ. ODPOCZYWAJ TERAZ JUŻ RAZEM ZE SWOJĄ…

Opublikowany przez Cezary Żak Piątek, 23 września 2022

źródło: Facebook

(Visited 310 times, 21 visits today)
Przeczytaj również:  Gwardzista zemdlał przy trumnie królowej Elżbiety II. Runął na podłogę [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj