Cezary Pazura został ambasadorem akcji #SzczepimySię, w której zamierza motywować Polaków do przyjęcia szczepionek przeciwko COVID-19. Popularny aktor wystąpi w kilku specjalnych spotach radiowych, które będą emitowane od początku stycznia. Skąd takie zaangażowanie aktora w tę kampanię?

Wszystko wskazuje na to, że chciał on pogodzić środowisko artystyczne i zmienić sposób myślenia tych celebrytów, którzy do tej pory bagatelizowali pandemię.

— Na początku stycznia w radiu będzie można usłyszeć kilka spotów z udziałem Pazury — ambasadora kampanii #SzczepimySię. To właśnie w nich znany aktor będzie zachęcał Polaków do szczepień oraz wskaże, gdzie szukać wiarygodnych źródeł informacji na ich temat – przekazano w komunikacie Centrum Informacyjnego Rządu.

Zobacz również: Michał Wiśniewski w dynamicznym pląsie w towarzystwie dwóch byłych żon, czyli Sylwester w Polsacie [WIDEO]

Swój udział w inicjatywie potwierdził sam Cezary Pazura, który dodał relację na instagramie. Nagranie przedstawia go obecnego w studio nagraniowym.

— Warto się szczepić przeciw Covid-19, dla siebie i innych — napisał aktor.

— Kancelaria Premiera uruchomiła stronę internetową gov.pl/szczepimysie, gdzie znajdują się kompleksowe i sprawdzone informacje na temat szczepionki. Dla obywateli przeznaczona jest również bezpłatna, całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, dostępna pod numerem 989 — czytamy w komunikacie.

źródło: rmf.fm

(Visited 769 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Klaudia Jachira zadała internautom pytanie. Nie takiej odpowiedzi się spodziewała

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj