Michał Wiśniewski wystąpił podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów” w Polsacie i wykonał kilka dobrze znanych hitów. Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy oprócz Ani Świątczak — byłej żony i matki jego dzieci, na scenę wyszła także Mandaryna.

Sam lider zespołu zaśpiewał w bardzo nietypowej kreacji z futurystycznym nadrukiem i mnóstwem cekinów. To jednak nie strój muzyka, wzbudził największe zainteresowanie, tylko obecność jego dwóch byłych żon. Wielu widzów zastanawiało się, jak na to zaskakujące połączenie zareaguje najnowsza żona Michała Wiśniewskiego, która nie była obecna na koncercie.

Marta Wiśniewska postanowiła rozwiać wątpliwości fanów i opowiedzieć, jak się sprawy mają. Piosenkarka wyjawiła, że były mąż pomaga jej w opracowywaniu autorskiego projektu, który już niedługo ujrzy światło dzienne. Wszyscy czekają więc z utęsknieniem na zakończenie pandemii koronawirusa.

Zobacz również: Niemcy w totalnej zapaści „Rząd pokazał czego nie potrafi. Mechanizmy zawiodły”

Po tym, jak Agata Buczkowska odeszła z zespołu Ich Troje, wokalista ponownie zaprzyjaźnił się z Anią Świątczak, z którą rozwiódł się przed laty. Zarówno Mandaryna, jak i druga żona Wiśniewskiego, układają sobie życie u boku innych mężczyzn. Mandaryna od 10 lat spotyka się z fotografem, Wojciechem Bąkiewiczem, a Anna Świątczak 8 lat temu wyszła za mąż za perkusistę Michała Żeńcę.

źródło: plotek.pl

(Visited 1 111 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Komarenko o szczepieniach na COVID-19: „To byłby eksperyment medyczny na żywym organizmie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here