Zbigniew Ziobro niezwykle krytycznie wypowiedział się na temat niespodziewanego zwolnienia Sławomira Nowaka z aresztu. Warszawski sąd zaskoczył nie tylko polityków obozu rządzącego, ale również dziennikarzy i opozycję.

Sławomir Nowak powinien wrócić do aresztu powiedział Zbigniew Ziobro tam gdzie jest w tej chwili jego miejsce. Jeśli tak by się nie stało, ujawnię materiał dowodowy, a jest co pokazywać zakomunikował minister sprawiedliwości, komentując kontrowersyjną decyzję Sądu Okręgowego w Warszawie, który w poniedziałek po 9 miesiącach izolacji zwolnił Nowaka z aresztu.

Do komentarza ministra sprawiedliwości odniosła się była działaczka Platformy Obywatelskiej Aleksandra Wasilewska. Była polityk formacji Sławomira Nowaka i Donalda Tuska wieszczy kompromitację niezależnego sądownictwa, co ma być motorem napędowym zmian w sądach.

Jeżeli Ziobro ujawni materiały ze śledztwa w sprawie Nowaka, będzie to najciekawsza akcja w ostatnich wielu latach. Skompromituje sąd. Będzie to argument dla radykalnych reform w sądownictwie napisała na Twitterze.

Przeczytaj również: Poseł Polski 2050 chciał podlizać się Tuskowi i Nowakowi. Wyszło fatalnie

Przeczytaj również: A jednak. Izrael ujawnił, dla kogo „południowoafrykański” wariant COVID-19 jest najgroźniejszy

Źródło: Tysol.pl

(Visited 10 626 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj