propolski.pl: Konferencja Hołowni w Ciechocinku

Burzliwe spotkanie z Hołownią w Ciechocinku. „Halo, jestem tu!” [WIDEO]

Przewodniczący ruchu Polska 2050 Szymon Hołownia w czwartek odpowiadał na pytania mieszkańców Ciechocinka. Wizyta byłego prezentera w tym mieście spotkała się z dużym odzewem i zainteresowaniem. W pewnej chwili sam Hołownia musiał zaprowadzić porządek.

— Drogie panie, spokojnie. Halo jestem tu, jestem tu, mówię do pana — apelował Hołownia do mężczyzny, który chwilę wcześniej zadał mu pytanie.

Lider Polski 2050 musiał skonfrontować się z pytaniami od osób popierających Prawo i Sprawiedliwość.

— Czy uważa pan, że PiS nic nie zrobił dla Polski i Polaków? — zapytała osoba z tłumu.

Wtedy polityk przypomniał o programie 500 plus, który w jego ocenie mógł pomóc wielu osobom wyjść z biedy. Ponadto zarzucił PiS nepotyzm, złe zarządzanie mediami publicznymi oraz złą politykę klimatyczną.

— Bardzo sobie cenię to, co jest pisane w Piśmie Świętym. Jest napisane w Mądrościach, że dobrze rządzi ten, który daje tym, co nie mają, żeby mieli co jeść, a tym, co mają za dużo, żeby nie mieli za wiele — mówiła jedna z uczestniczek, cytując Biblię.

Szybka odpowiedź Szymona Hołowni

— Niech pani teraz powie, jak ta logika, o której pani teraz powiedziała, wywiedziona z Pisma Świętego, realizuje się w pomyśle dodatku węglowego dla wszystkich, i dla bogatych, dla tych którzy mają potąd pieniędzy i dla tych, którzy nie mają co do garnka włożyć? Jak to się spina? — pytał lider ugrupowania.

Wówczas uczestniczka odpowiedziała, że do końca nie rozumie narzekań ludzi.

— Jestem z branży rolniczej i ogrodniczej i patrzyłam na PGR-y (Państwowe Gospodarstwa Rolne — red.) i patrzyłam na tych ludzi, którzy naprawdę nie mają co jeść. A teraz tak patrzę i myślę, co ci ludzie jeszcze chcą — wyjaśniała.

Wtedy Szymon Hołownia nie zgodził się ze swoją rozmowczynią.

— To nie jest do końca prawda. Generalizacje nie sprawdzają się w tak trudnej sytuacji, jak ta dzisiejsza. Rozumiem, że ma pani pogląd w sprawie tych rządów taki, że one są bardzo dobre. Super. Ja mam inny i będę go bronił i mam nadzieję, że będziemy w stanie usiąść przy stole i na argumenty porozmawiać, bo to jest i pani Polska, i moja Polska, i my się w niej musimy spotkać — podsumował.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czarnek zmiażdżył Tuska: „Tylko chory i obłąkany z nienawiści umysł może dokonywać takich dopowiedzeń”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Steven Seagal w rosyjskiej telewizji. Powtarzał tezy kremlowskiej propagandy [WIDEO]

Coraz trudniejsza sytuacja seniorów wobec postępującego kryzysu. Konferencja prasowa ruchu Polska 2050 w Ciechocinku z udziałem Szymona Hołowni, Michał Gramatyka – Poseł RP oraz przedstawicieli Polska 2050 Kujawsko-Pomorskie. #Polska2050

Opublikowany przez Szymona Hołownię Czwartek, 11 sierpnia 2022

źródło: Facebook

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these