propolski.pl: Budka nie zdradzi programu wyborczego?

Budka nie zdradzi programu wyborczego? „Dzisiaj nie jest czas na to”

Borys Budka, który wystąpił na antenie Polsat News powiedział, co sądzi o bieżących zmianach politycznych. Wspomniał również o przyszłej roli, jaką widzi dla Rafała Trzaskowskiego.

— Dzisiaj nie jest czas na to, by ogłaszać program, z którym pójdziemy do wyborów — przyznał Borys Budka. Polityk stracił stanowisko lidera Platformy Obywatelskiej na rzecz Donalda Tuska, który, jak sam ogłosił tym razem wrócił na 100 procent.

Zobacz również: Dr Basiukiewicz o wariancie delta: Największym zagrożeniem dla wolności współczesnego świata jest sanitaryzm

Borys Budka pomimo tak oczywistych i wielkich zmian nie poczuł, że został zdegradowany. Potwierdził to w rozmowie z Piotrem Witwickim w programie „Gość Wydarzeń” Polsat News.

— Byłem wiceprzewodniczącym, przewodniczącym. Teraz jestem jednym z czterech wiceprzewodniczących. Bycie wiceprzewodniczącym obok Donalda Tuska, Rafała Trzaskowskiego czy Tomasza Siemoniaka, to naprawdę jest to powód do nobilitacji — mówił Budka.

Wiceszef Platformy Obywatelskiej dodał, że ma pomysł na nową rolę Rafała Trzaskowskiego.

— Jestem ostatnią osobą, która chciałaby Rafałowi coś narzucać, ale dla mnie jest naturalnym kandydatem całej opozycji na prezydenta Polski. To jest człowiek, który ma, jak to się mówi, wszelkie papiery na to — mówił z przekonaniem Budka. Ponadto stwierdził, że jest jeszcze wiele czasu, by przedstawić założenia programowe ugrupowania.

Zobacz również: Kwarantanna nawet dla w pełni zaszczepionych. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia potwierdza

— Dzisiaj nie jest czas na to, by ogłaszać program, z którym pójdziemy do wyborów. Zmieniamy pewne rzeczy. Pokazywaliśmy konkretne rozwiązania ustawowe. Przecież jeżeli chodzi o politykę zagraniczną, politykę bezpieczeństwa, kwestie służby zdrowia, samorząd, podatki, inne podejście do systemów wprowadzania tych danin publicznych, legislacja, naprawa praworządności. To jest wszystko gotowe — dodał.

źródło: wmeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these