propolski.pl: Bronisław Komorowski

Bronisław Komorowski: Patrzę z nadzieją na ruch Szymona Hołowni

Bronisław Komorowski był gościem w TVN24 i wyznał, że wiąże duże nadzieje z ruchem Szymona Hołowni. Skrytykował natomiast zachowanie polityków Platformy Obywatelskiej, którzy odchodzą od partii. Miał tutaj na myśli, chociażby Joannę Muchę, która pożegnała ugrupowanie i przeszła do Polski 2050.

Wiele wskazuje na to, że ruch Szymona Hołowni rośnie w siłę, a do niedawna jeszcze kojarzyliśmy jej lidera wyłącznie z programem rozrywkowym „Mam talent”. Od czasu wyborów prezydenckich sytuacja zaczęła się zmieniać. Dzisiaj niewiele osób już pamięta, jak Hołownia u boku Marcina Prokopa zabawiał publiczność swoimi rzadko śmiesznymi dowcipami.

Zobacz również: Cezary Pazura o swojej sytuacji finansowej w czasie pandemii: „W stanie wojennym było ciężej”

Wydaje się, że Platforma Obywatelska konsekwentnie słabnie, właśnie na rzecz samego Hołowni. Podobnego zdania jest były prezydent Bronisław Komorowski, który wyraził swoje zaniepokojenie postawą polityków KO.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski przepowiedział, co się stanie z PiS. Nie ma dobrych wieści

— Przyznam, że patrzę z pewnym niepokojem na to, że PO nie zdobyła się do tej pory na odważniejszą próbę odbudowania skrzydła umiarkowanie konserwatywnego. Bo tylko takie skrzydło jest w stanie odzyskać część wyborców od obozu dzisiejszej władzy — mówił dla TVN Bronisław Komorowski.

— Z tego samego powodu patrzę z nadzieją na ruch Szymona Hołowni — podsumował polityk.

źródło: nczas.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these