Grzegorz Braun wystąpił podczas konferencji prasowej i ogłosił, że jego komitet zebrał już wymaganą liczbę podpisów, by oficjalnie zarejestrować jego kandydaturę na prezydenta Rzeszowa.

Polityk dodał, że zbiórka podpisów będzie trwała nadal. Poseł Konfederacji zaprosił również swoich kontrkandydatów do debaty.

— Szanowni Państwo, dobra wiadomość. Poinformowali mnie moi współpracownicy, że osiągnęliśmy poziom bezpieczeństwa w zbiórce podpisów wymaganych przez prawo do rejestracji kandydatury w wyborach prezydenckich w mieście Rzeszowie. I nie zwlekając zatem, dopełnimy formalności. Dopełni ich Tomasz Buczek, pełnomocnik Komitetu Wyborczego Wyborców „Grzegorz Braun — Konfederacja” — powiedział podczas swojego wystąpienia Grzegorz Braun.

Zobacz również: Tanajno zatrzymany przez policję. Próbował zakłócić obchody smoleńskie [WIDEO]

Okazuje się, że komitet Brauna jako pierwszy złożył wymagane do rejestracji kandydata dokumenty i podpisy.

— Korzystam z tej okazji, bo to jest pewna cezura, pewne kryterium w trakcie naszej kampanii, żeby podziękować koleżankom i kolegom, za to, że tak energicznie wziąwszy się do roboty, dopełniają wymaganych formalności. I proszę o jeszcze — kontynuował parlamentarzysta i być może przyszły prezydent Rzeszowa.

Braun ogłosił jednak, że to jeszcze nie koniec jego pracy i zaangażowania.

Przeczytaj również:  Nie żyje znany dziennikarz. Był również sportowcem i członkiem zarządu PZPN

— Proszę, żeby zbiórka podpisów – uwaga – nie ustawała. Żeby trwała aż do chwili, kiedy nasz pełnomocnik otrzyma dokument, który potwierdzi rejestrację mojej kandydatury przez komisarza wyborczego — dodał i zaprosił swoich kontrkandydatów do wspólnych rozmów.

Zobacz również: Protest przedsiębiorców w rocznicę katastrofy smoleńskiej, czyli „J***ć PiS” [WIDEO]

— Korzystam też z okazji, żeby po raz kolejny niestety jak do tej pory bez odzewu, wyzwać moich kontrkandydatów na pojedynek, werbalny rzecz jasna. Proszę, debatujmy. Dyskutujmy, prezentujmy programy. Mój komitet z moim udziałem dokonał bardzo szerokiej, otwartej prezentacji ramowego programu wyborczego i czas najwyższy, żebyśmy debatowali — zaapelował.

źródło: nczas.com

(Visited 282 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj